Skautų sodyboje – tarptautinis projektas „United We Stand“

2023-08-24
tarptautinis projektas „United We Stand“ skautų sodyboje, rėmėjų logotipai

2023 m. rugpjūčio 21-25 dienomis Plungės r. skautiškoje Baltučių sodyboje vyksta tarptautinio projekto „United We Stand” stovykla, kurią organizuoja asociacija „Karjeros kodas“ kartu su partneriais Vokietijos ambasada Lietuvoje, asociacija „Plungės skautai“, ukrainiečių integracijos centras MALVA ir Ukrainos jaunimo organizacija „Plast-National Scout organisation“.

Projekto tikslas – stiprinti 14 -18 metų mokinių pilietinę savimonę, atsparumą bei tarpkultūrinę kompetenciją skatinant juos būti atsakingais ir sąmoningais savo bendruomenės nariais, savo šalies bei globaliais piliečiais.

Projekte dalyvauja Šiaulių miesto Juliaus Janonio gimnazijos, „Juventos” ir Dainų progimnazijų mokiniai.

Stovykloje vyksta savanorystę ir pilietinį sąmoningumą skatinančios veiklos, paskaitos, komandos formavimo užsiėmimai, edukacinės – pažintinės ekskursijos, amatų dirbtuvės.  

Pagrindiniai stovyklos tikslai – mokyti jaunimą jausti savo unikalumą ir stiprybę, nebijoti reikšti savo nuomonę, daryti sprendimus, suteikti galimybę kenčiančios nuo karo šalies jaunimui prisijungti prie Europos sąjungos jaunimo judėjimo, supažindinti ir keistis demokratijos, žmogaus teisių, pilietiškumo ir savanorystės pavyzdžiais stovyklos metu, užmegzti bendradarbiavimo ryšius ne tik regione (Lietuvoje), bet ir tarptautiniu mastu. Jaunimas – demokratinės Europos ateities garantas.

Plungės Gondingos tunto inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.