Skambėjo giesmės ir poezija renginyje „Rudenio šviesos sieloms“

2014-11-05

 

 

 

       Besibaigiant spalvingiausiam metų laikotarpiui, pačiomis pirmosiomis lapkričio dienomis, manome, kiekvienas žmogus susimąsto apie egzistenciją šiame pasaulyje. Šiuo laikotarpiu vis dažniau prisimename tuos, kurie jau paliko šį pasaulį, lankome jų amžino poilsio vietas, susitinkame su jais prie amžinybės slenksčio.

       Kasmet Alsėdžių miestelyje lapkričio pirmosios išvakarėse organizuojamas prisiminimų – apmąstymų vakaras „Rudenio šviesos sieloms“. Šiame renginyje skamba lyrinė muzika, giesmės, dainos, skaitomos eilės apie prisiminimus, išsiskyrimo skausmą, amžinybę.

       Šiemet jau šeštą kartą organizuotas vakaras taip pat nepaliko abejingų. Visi apsilankiusieji liko patenkinti Alsėdžių ir Šateikių bažnyčių jaunimo chorų (vad. D. Brazdeikytė ir J. Arlauskienė), Alsėdžių vidurinės mokyklos moksleivių I. Vilkauskaitės ir G. Šukytės, Alsėdžių suaugusiųjų choro (vad. M. Dargužienė) atliekamomis giesmėmis ir dainomis. Susirinkusieji  turėjo galimybę pasiklausyti lyrinių saksofonu atliekamų melodijų, kurias dovanojo Alsėdžių vidurinės mokyklos muzikos mokytojas M. Miliauskas, bei prasmingos poezijos, skaitomos V. Silkauskienės ir Ž. Purauskio.

       Nuoširdžiai dėkojame visiems, suradusiems laiko ir noro dalyvauti šiame renginyje. Tikimės, kad šis gražia tradicija tapęs vakaras dar ilgus metus kvies būrin tuos, kurie jaukioje aplinkoje nori pasinerti į prisiminimus bei šiltas emocijas.

 

Žemaičių Kalvarijos kultūros centro

Alsėdžių filialo vadovas Žydrūnas Purauskis


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.