Šimtą kilometrų bėgte įveikė trečiasis

2018-07-16

Šeštadienį Vilniaus Vingio parke įspūdingai paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – daugiau kaip 70 bėgikų varžėsi šimto kilometrų bėgime ir Lietuvos  šimto kilometrų čempionate. Ne vienas jų turėjo tikslą ne tik įveikti šimtmečio distanciją, bet ir

pelnyti prizinę vietą, tarp jų – ir nuolat Plungės klubui „Versmė“ atstovaujantis Andrius Preibys.

Andrius, tik šiemet rimtai pamėgęs ilgų distancijų bėgimus, ne tik nepabūgo varžytis su žymiausiais Lietuvos ultramaratonininkais, bet ir sugebėjo kai kuriuos aplenkti. Finišo tiesią, trasoje praleidęs 7 val. ir 30 min.,  jis kirto trečiasis, taip įsirašydamas į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio istoriją! Grynakraujo žemaičio ryžto ir ištvermės nepalaužė ne tik žinojimas, kad į nugarą  kvėpuoja labiau patyrę varžovai, bet ir tai, kad sunkiai suvokiamo ilgio distanciją (toks maždaug atstumas yra nuo Plungės iki Šiaulių) teks bėgti ratais – 50 ratų po 2 kilometrus. Tai psichologiškai ypač sunku.

Po varžybų Andrius, priešingai nei vicečempionas, nebegalėjęs savo jėgomis užkopti ant nugalėtojų pakylos, jautėsi gerai. Vyras džiaugėsi galėjęs dalyvauti Lietuvai simboliškame bėgime ir pelnęs garbingą trečią vietą. „Šešiasdešimt kilometrų bėgau savo tempu. Sunkiausi, tiek fiziškai, tiek psichologiškai, buvo paskutiniai 40 kilometrų“, – po varžybų sakė Lietuvos trispalve apjuostas ir jau kvapą atgavęs  Andrius.

Sėkmingas šeštadienis buvo ir dviem kitiems „Versmės“ klubo nariams – Jolitai Domarkienei ir Raimondui Laurinaičiui. Unikaliame pamario krašte Kintuose, Šilutės rajone, vykusiose bėgimo varžybose „Laukinis trail-Kintai“ J. Domarkienė, pralenkusi 19-ka bėgikių, buvo pakviesta užlipti ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio, O R. Laurinaitis, 16 kilometrų įveikęs greičiau už 44 varžovus, – ant antrojo. „Bronzininkę“ ir vicečempioną Kintų miestelio šventės metu apdovanojo Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

 

Klubo „Versmė“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.