Sidabras iš prestižinio tarptautinio chorų konkurso

2019-05-09

Gegužės 3 – 4 dienomis Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos jaunių choras (vad. Irena Bakanauskienė, koncertm. Lina Balbošiovienė) dalyvavo IX tarptautiniame chorų festivalyje – konkurse „Kaunas Cantat 2019“, kuris vyko Kauno valstybinėje filharmonijoje. Konkurse savo meistriškumą rodė 13 chorų iš 7 šalių – Rusijos, Latvijos, Lenkijos, Italijos, Švedijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Beje, plungiškių choras buvo vienintelis, atstovavęs Lietuvai. Mergaitės atsakingai ruošė 15-os minučių konkursinę programą, kurią sudarė net 5 sudėtingos dainos. Konkurse jos pademonstravo chorinį meistriškumą ir laimėjo aukštą įvertinimą – sidabro diplomą, o taip pat buvo pakviestos kitą dieną varžytis ir dėl šio prestižinio konkurso Grand Prix. Ir nors jo laimėti nepavyko, grįžo su puikiais įspūdžiais ir kupinos naujų patyrimų.

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos jaunių choras (vad. I. Bakanauskienė)  IX tarptautiniame chorų festivalyje – konkurse „Kaunas Cantat 2019”

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos jaunių choras (vad. I. Bakanauskienė) po sėkmingo pasirodymo  IX tarptautiniame chorų festivalyje – konkurse „Kaunas Cantat 2019”


Lina Balbošiovienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytoja metodininkė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.