Šiandien – Vietos savivaldos diena!

2023-10-10
2023-10-10 Savivaldos diena. Gražina Lukošienė
Gražina Lukošienė

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena. Diena, kuri visiems mums primena, kad savivalda – tai demokratijos pagrindas, prasminga tarnystė visuomenei ir darbas savo krašto labui. Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės vadovai, Savivaldybės administracijos darbuotojai, seniūnai, seniūnaičiai – komanda, kurios tikslas – klestintis Plungės miestas ir rajonas, visuomenę džiuginantys sprendimai ir darbai, dėmesys visiems ir kiekvienam.

Savivaldybės administracijos darbuotojams ši diena – profesinė šventė. Ta proga Savivaldybės vadovai visus pakvietė valandėlei bendrystės. „Esate tie, į kuriuos mūsų gyventojai sudeda viltis. Ne tik į merą, ne tik į administracijos direktorių, bet ir į kiekvieną iš jūsų. Todėl svarbu, kad niekada nepamirštume, jog esame tarnautojai. Džiaugiuosi puikiu mūsų kolektyvu, džiaugiuosi žmonėmis, kurie dirba čia keliolika ar keliasdešimt metų, kaip ir tais, kurie naujai prisijungę. Kolektyvas gyvas, kunkuliuojantis, kupinas gyvybės. Ačiū visiems už darbą, kurį darom. Na, o šiandien mums – šventė“, – kreipdamasis į darbuotojus kalbėjo meras Audrius Klišonis.

Gerų žodžių kolektyvui negailėjo Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis ir jo pavaduotoja Jovita Šumskienė.

Kolektyvo nariams, kurie šiemet švenčia darbo Plungės rajono savivaldybėje jubiliejus, Savivaldybės vadovai įteikė padėkos raštus. Tai – 10 metų dirbanti Paukštakių seniūnijos raštvedė Elvyra Šiaulienė, penkiolika metų dirbantys Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė Kristina Karalienė, to paties skyriaus vyr. specialistė Lina Piekienė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialistė Laura Baumilė, Viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistė Daiva Jonauskienė, Alsėdžių seniūnė Danutė Repšienė, Paukštakių seniūnas Aurimas Vasiliauskas, Platelių seniūnijos raštvedė Vida Batavičienė, Kultūros, turizmo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Vida Saukalienė, 20 metų dirbantys Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Remigijus Ačas, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja Genovaitė Pečkauskienė, 25 metus dirbantys Stalgėnų seniūnijos specialistas  Algimantas Mitkus, Vietos ūkio skyriaus vedėjas Arvydas Liutika, Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Daiva Mažeikienė, 30 metų dirbantis Bendrųjų reikalų skyriaus specialistas Jonas Stončius ir net 55 metus Paukštakių seniūnijoje dirbanti Ona Aldona Bružienė.

Išskirtinis AČIŪ ištartas Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjai Gražinai Lukošienei. Tiesa, proga kiek liūdnoka – Gražina kolektyvą palieka. Puikiai darbuotojai padėkota už nepriekaištingą darbą, atsakomybę ir visada gerą nuotaiką bei palinkėta sėkmės naujame kelyje! 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.