Šiandien mūsų rajone prasideda paskutinio skambučio išlydėtuvės

2022-05-27 paskutinis skambutis

Gerbiami pedagogai, abiturientai ir jų artimieji,

šiandien mūsų rajone prasideda paskutinio skambučio išlydėtuvės, abiturientai savo žinias pasitikrins brandos egzaminų sesijoje. Linkiu stiprybės moksleiviams, jų artimiesiems bei pedagogams šiuo atsakingu ir nelengvu laikotarpiu.

Jaunime, kai pavargsite ar pritrūks motyvacijos, prisiminkite, kad kiekvienam žmogui duota užtektinai jėgų įvykdyti tai, kuo jis yra įsitikinęs.

Mes tikime, ir kviečiu Jus tikėti, kad visi išlaikysite egzaminus ir su pasitikėjimu bei viltimi įžengsite į kitą – suaugusiųjų pasaulį, kuriam buvote ruošiami ir ruošiatės net dvylika metų.

Ištvermės ir žinių reikalaujantis brandos egzaminų laikas baigsis – tuomet Jūs pasinersite į pačią įspūdingiausią savo gyvenimo kelionę. Ši kelionė suteiks Jums šimtus galimybių – drąsiai išnaudokite jas, niekas kitas už Jus to nepadarys.

Rinkdamiesi profesiją, nesivaikykite populiarumo ir būkite atviri patys sau – studijuokite tai, kas Jums artima, kas įdomu, ką patiks dirbti ateityje.

Plungės rajono savivaldybės administracijos vardu linkiu visiems abiturientams sėkmės laikant egzaminus ir pasirenkant studijas, pedagogams ir abiturientų tėveliams siunčiu stiprybės motyvuojant jaunąją kartą, na, o mes, Plungės rajono savivaldybės administracija, darbais ir idėjomis auginsime Plungės rajoną, kad abiturientai po studijų galėtų grįžti į modernesnę, saugesnę ir gražesnę gimtinę!

Gero starto jaunimui svajonių išsipildymo link!

Plungės rajono savivaldybės administracijos vardu – direktorius Mindaugas Kaunas

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.