Šeštadienį – teatro „Saula“ premjera „Nereikalingi“

2020-09-30 

 

 

 

Plungės kultūros centro teatras „Saula“ spalio 3 d. 16 val. kviečia į dar vieną premjerą. Jaunimo grupė pristato spektaklį „Nereikalingi“ (N-14). Režisieriai – Sigita ir Romas Matuliai.

Šį kartą teatro jaunimas kiek šokiruojančiai, grubiai, bet atvirai pasakoja skaudžią istoriją. Veiksmas vyksta jaunuolių socializacijos centre, į kurį patenka niekam nereikalingi, problemas keliantys paaugliai ir jaunuoliai. Kaip išgyventi, išlikti žiaurumo ir prievartos akistatoje, kai tave perauklėti bando beveik tokias pat patirtis turėję žmonės? Ar galima atsiriboti nuo praeities, aplinkos brutalumo, prievartos sistemos ir tapti tikrai laisvu? Pagrindinio veikėjo Sauliaus laisvės troškimas toks prigimtinis, instinktyvus, taip gaivališkai veržiasi iš pasąmonės ir verčia bėgti iš uždaro prievartos pasaulio netgi tada, kai nėra jokių šansų laimėti.

Susitikime premjeroje!

Primename, kad įsigyjant bilietus būtina užsiregistruoti. Tai galima padaryti apsilankius kultūros centro bilietų kasoje arba užpildant elektroninę formą adresu  >>>


Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.