Seniūnų sueigoje išsakyti rūpesčiai dėl kelių ir elektros ūkio priežiūros

2022-12-06

Gruodžio 5 dieną Savivaldybėje rinkosi seniūnai, kurie apie savo rūpesčius ir gruodį dar planuojamus nuveikti darbus kalbėjosi su meru Audriumi Klišoniu ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Mantu Česnausku.

Kai kurie šios žiemos sukelti iššūkiai panašūs visose seniūnijose (kelių ir šaligatvių barstymas smėlio ar druskos mišiniu esant slidžiai dangai, seniūnijos elektros ūkio priežiūra), tačiau yra dalykų, kurie džiugina tik tam tikrų seniūnijų  gyventojus. Štai, Šateikių seniūnija jau nusipirko traktoriuką, kuris palengvins ūkio darbus, Stalgėnuose dar šiemet bus nugriautas avarinės būklės vandens bokštas, kuliškius pasiekė žinia, kad vyskupija vietos gyventojui pardavė miestelio centre stovintį avarinės būklės namą, kurį naujasis savininkas griaus ir statys naują pastatą.

Alsėdžių seniūnė D. Repšienė informavo, kad gruodžio 16 dieną miestelyje vyks baigiamasis Alsėdžių – 2022 metų Mažosios Lietuvos kultūros sostinės – renginys, pakvietė į miestelio aikštėje vyksiančią eglutės įžiebimo šventę.

Seniūnai pasveikino ir priėmė į savo būrį nuo gruodžio Žemaičių Kalvarijos seniūnės pareigas einančią Dovilę Brasaitę.

Sutarta, kad kitas seniūnų susitikimas bus skirtas elektros ūkio priežiūros problemoms spręsti, planuojamas susitikimas su priežiūros paslaugas teikiančiu rangovu.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.