Sėkmingas Plungės gitaristo startas

2018-05-09

 Gegužės 5 d. Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykloje vyko VII respublikinis klasikinės gitaros konkursas „Cantabile“. Šiais metais gitaristų pamėgtame konkurse dalyvavo daugiau nei 50 dalyvių ir beveik 20 pedagogų iš Lietuvos miestų: Klaipėdos, Trakų, Kauno, Šiaulių

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos gitaristas, VII respublikinio klasikinės gitaros konkurso „Cantabile“ antros vietos laimėtojas Edgaras Navardauskas (dešinėje) su savo mokytoju Vidmantu Lūža (kairėje)

, Vilniaus, Skuodo ir Plungės. Taip pat konkurse varžėsi ir svečiai iš kaimyninės Latvijos: kelių Rygos mokyklų, Liepojos ir Alsungos. Šių metų konkurso naujovė buvo Mokytojo ir mokinio kategorija, kurioje galėjo varžytis mokytojų ir mokinių ansambliai. Konkurso dalyvius vertino kompetentinga komisija, vadovaujama klasikinės gitaros virtuozo Algimanto Pauliukevičiaus.

Ne pirmus metus šiame konkurse dalyvauja ir Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Gitaros klasės mokiniai. Šiųmetis konkursas ypač sėkmingas buvo plungiškiui Edgarui Navardauskui. Varžydamasis savo kategorijoje su devyniais varžovais iš Latvijos ir Lietuvos, trečiokas Edgaras sugebėjo išsiskirti savo puikiu grojimu ir aukšto lygio respublikiniame konkurse laimėjo antrą vietą. Edgarą Navardauską skambinti gitara moko ir konkursui ruošė vyr. mokytojas Vidmantas Lūža.

 

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.