Sėkmingai įgyvendinamas projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

2019-06-28

 

 

 

 

Įgyvendinant 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos priemones, vykdomas projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. Projekto pagrindinė veikla – aprūpinti šalies bendrojo ugdymo mokyklas, kurios įgyvendina pradinio ir pagrindinio ugdymo I pakopos programas, mokymo priemonėmis ir įranga, skirtomis gamtamokslinių ir technologinių dalykų mokymui.

2016 m. spalio 24 d. Plungės rajono savivaldybės administracija ir Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras pasirašė jungtinės veiklos sutartį Nr. F3-42-(05).

Šalys susitarė bendradarbiauti ir būti partnerėmis, t. y. kooperuoti savo materialinius ir žmogiškuosius išteklius, pastangas, darbą, įgūdžius ir profesines žinias, siekdamos įgyvendinti projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Projekte dalyvauja mokyklos, kurios atitiko nustatytus kriterijus: 1-4 kl. turi būti ne mažiau 30 mokinių, o 5-8 klasėse – ne mažiau 40 mokinių. Projekte dalyvauja šios Plungės r. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos: Plungės „Babrungo“ progimnazija, Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija, Plungės r. Kulių gimnazija, Plungės r. Platelių gimnazija, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija, Plungės Senamiesčio mokykla, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla.

2018 m. gegužės mėn. į mokyklas 1-4 klasėms buvo pristatyta priemonių už 29 665,57 Eur. 2019 m. gegužės mėn. buvo pristatytos ir 5-8 klasių priemonės už 313 148,80 Eur.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. speciaolistė Vilma Ruginytė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.