Sėkminga „Žemaite 1“ sezono pabaiga

2013-06-28

              Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ nariai dalyvauja daugelyje varžybų. Kiekvienais metais svarbiausios yra Lietuvos komandinės pirmenybės ir Žemaitijos lyga. Ir jei stipriausia klubo komanda – „Žemaite 1“ – Lietuvos pirmenybėse atkaklioje kovoje nusileido varžovams ir dėl tarpusavio susitikime patirto pralaimėjimo liko be kelialapio į II pirmenybių lygą, tai Žemaitijos lygoje jai sekėsi daug geriau – iškovota 2 vieta.

              Trumpai apie Žemaitijos lygos varžybas. Nuostatai lygos varžybose leidžia dalyvauti visiems vakarų Žemaitijoje gyvenantiems žaidėjams, išskyrus žaidėjus vyrus, jaunesnius kaip 45 metų, dalyvaujančius Lietuvos Respublikos pirmojoje ar aukščiausioje lygose. Moterys galėjo žaisti, nesvarbu kurioje LR lygoje jos žaidžia. Jos rungtyniavo bendroje įskaitoje su vyrais. Komandos sudėtis – 3-5 žaidėjai. Rungtyniauta dviejose lygose. I lygoje – 16 geriausių pagal praėjusio sezono rezultatus. II lygoje galėjo rungtyniauti visos užsiregistravusios komandos. Šiais metais jų buvo 39. Trys geriausios komandos iš II lygos patenka į I, iš kurios atitinkamai iškrenta taip pat 3 komandos.

              Finalo ketverte Plungės „Žemaite 1“ komanda rungėsi su Šilutės „Varmas 1“ bei dviem komandomis iš Šiaulių – „Brokmida“ ir „Žemvalda“. Pirmą vietą iškovojo „Brokmida“, antrą – „Žemaite 1“, trečią – „Žemvalda“. Mūsų komandai atstovavo Plungės rajono čempionas Žydrūnas Vaitkevičius, taip pat Nerijus Slavinskas, Paulius Kniuras, Algirdas Stoncelis, Stanislovas Ivanauskas.

              Kita klubo komanda – „Žemaite 2“ – rungtyniavo II lygoje. Čia komandos suskirstytos į 2 pogrupius. Į finalinį etapą kovoti dėl kelialapių į I lygą pateko po 3 komandas. Deja, „Žemaite 2“ liko pogrupyje ketvirta. Komandą sudarė Vidas Balčiūnas, Juozas Jakštas, Petras Ubartas, Dainius Gotautas, Arūnas Tumas, Algimantas Krajinas.

              I lygoje varžėsi  dar viena Plungės komanda – „Platelee“. Jos sudėtyje buvo ir trys „Žemaite“ klubo atstovai – Deividas Razgus, Valdas Vaitkus, Povilas Sakalauskas. Plateliškiai liko 11 vietoje ir išsaugojo teisę kitą sezoną vėl rungtyniauti  I lygoje.

 

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.