Sėkminga Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos mokinių išvyka į Vilnių

2018-11-19

Lapkričio 15 dienos, apsiniaukusio ketvirtadienio, rytą Romena Grabauskaitė, Donata Šverytė, Matas Rupeika, Nojus Raudys, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos 8a klasės mokiniai, kartu su

mokytojomis Birute Ročiene ir Ilona Gasauskiene rinkosi traukinių stotyje ir laukė kelionės į Vilnių. Šiai išvykai į sostinę buvo atsakingai ruoštasi, nes tikslas – dalyvauti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotose sveikos ir saugios gyvensenos žinių varžytuvėse „Sveikatos skrynia“.

Organizatoriai pasitiko mus svetingai. Po burtų traukimo prasidėjo pirmasis konkurso turas, kuriame varžėsi 9 komandos: mūsų, plungiškių, rokiškėnų, o likusios – vilniečių. Po įtemtos pirmo turo kovos patekome į finalą, kuriame dalyvavo tik 3 komandos, pademonstravusios geriausias žinias. Be galo nudžiugome, kai sužinojome, kad įtemptoje kovoje mūsų komanda laimėjo II vietą.

 Į mokyklą, be daugybės įspūdžių, parsivežėm ir daug dovanų: planšetinį kompiuterį, kiekvienas dalyvis gavo termopuodelius, padėkas, o Nojus Raudys, vienintelis iš  varžytuvių dalyvių, už kūrybiškus ir išradingus atsakymus apdovanotas asmeniniu prizu.

Džiaugiamės savo sėkme ir suprasdami, kad tik dalydamiesi įgyjame daugiau, kviestume mokyklų bendruomenes įsitraukti į sveikatą stiprinančios programos įgyvendinimą ir ugdyti sveiką bei emociškai brandžią asmenybę.

Didžiuojamės ir džiaugiamės savo mokykla.
Mokyklos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.