Šeimos šventė „Vaikystės vasara“ Žlibinų kultūros centre

2014-06-03


 

 

 

 

 

       Šiuolaikiniame informacinių technologijų pasaulyje, kai daugiau laiko skiriame socialiniams tinklams nei gyvam bendravimui, veikla kartu su šeimos nariais tampa tokia reta. Tad per Šeimų šventės pramogas yra galimybė vienas kitam dovanoti tai, kas brangiausia – savo laiką ir dėmesį.

       Prieš kelerius metus atliktas UNICEF tyrimas skelbė, kad Lietuvoje tėvai savo vaikams per parą skyrė vidutiniškai 7 minutes dėmesio. 2014 metai paskelbti Šeimų metais, tad birželio 1 dieną Žlibinų kultūros centras organizavo Šeimų šventę. Joje kartu su artimiausiais žmonėmis buvo galima dalyvauti daugelyje skirtingų veiklų ir pramogų.

       Sulaukę gausaus būrio dalyvių, šia švente organizatoriai įgyvendino visus sau išsikeltus tikslus. Nuoširdų ačiū už pagalbą, organizuojant šventę „Vaikystės vasara“, tariame Žlibinų jaunimui, mokyklos darbuotojams, bendruomenei, seniūnijai, Žlibinų kultūros centro Stanelių, Kontaučių, Grumblių filialų darbuotojoms ir jų jaunimui. Tik susitelkdami bendram darbui,  galime įgyvendinti didžiulius siekius.

Žlibinų kultūros centro direktorius Žydrūnas Purauskis

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.