Šeimos bendravimas krepšinio pagalba

2017-01-23


 


       Sausio 25 dieną, 17.30 val., Žemaitijos televizijoje (A. Vaišvilos g. 30-1, Plungė) vyks neeilinis vakaras, pavadintas „Nuotykis su tėčiu – tėvo ir sūnaus bendrystė kartu sportuojant“. Žinoma, vakare pageidautina, kad dalyvautų ir mamos ar merginos. Dėmesio užteks visiems, tuo labiau, kad moterų krepšiniui bus skirta daug vietos.

       Šis renginys – tai viena iš  VšĮ „Edukacija kitaip“  kartu  su Plungės rajono savivaldybe vykdomo projekto „Kompleksinės pagalbos šeimai teikimas bendruomeniniuose šeimos namuose“ vykdomų veiklų rajono šeimoms.

       Kaip smagiai visiems šeimos nariams kartu leisti laisvalaikį? Kokius šalies objektus aplankyti, kad ilgai būtų apie ką kalbėti ir ką prisiminti? Kaip daug neinvestuojant lėšų padaryti šeimos laisvalaikį prasmingą ir įdomų? Į visus šiuos klausimus atsakys vienintelio šalyje Krepšinio muziejaus įkūrėjas, knygų „Krepšinio legendų muziejus“, „Mažos ir didelės krepšinio žvaigždės“, „Odinio kamuolio pavilioti“, „Iš kiemo į didįjį krepšinį“ autorius Leonas Karaliūnas.

       Svečias – vienas iš tų šalies ryškių asmenybių, kurie visada turi idėjų. Leonas Karaliūnas ne tik puikiai pristatys savo įkurtą muziejų, į kurį, jeigu dar nebuvę, tikrai norėsite nuvykti. Vakaro dalyviai galės įsigyti ir naujausią autoriaus knygą „Iš kiemo į didįjį krepšinį“ su autografu.

       Laukiame Jūsų dalyvaujant.

 

VšĮ „Edukacija kitaip“  inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.