Savivaldybės taryba patvirtino paskutinius 2022 metų sprendinius

2022-12-23
Plungės rajono savivaldybė Pastatas

Gruodžio 22 dieną įvyko paskutinis šių metų IX šaukimo Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio darbotvarkėje – 39 klausimai. Simboliška, kad gruodį buvo apžvelgti per metus atlikti, taip pat – ir ateinančiais metais planuojami darbai. Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Vaitkuvienė pristatė 2022 metais įgyvendintas investicijas bei 2023 metais numatytus įgyvendinti projektus.

Bene svarbiausia šio Savivaldybės tarybos posėdžio dalyvių misija – patikslinti 2022 m. biudžete patvirtintas pajamas ir asignavimus. Metams baigiantis pajamos mažinamos 965,553 tūkst. eurų (socialinėms išmokoms ir kompensacijoms skaičiuoti ir mokėti , Europos Sąjungos, kitos tarptautinės finansinės paramos lėšos projektams finansuoti ir kt.), gauta dotacija integraliai pagalbai teikti, patirtoms išlaidoms dėl užsieniečių, pasitraukusių iš Ukrainos dėl karinių veiksmų, priėmimo ir pagalbos teikimo kompensuoti ir kt.

Išanalizavus ir įvertinus nepanaudotų lėšų likutį pagal asignavimų valdytojų prašymus, lėšos buvo perskirstytos įvairioms priemonėms įsigyti ir darbams apmokėti, taip pat sniego, kurio gamta šiemet nepagailėjo, valymo išlaidoms dengti, asignavimams darbo užmokesčiui koreguoti.

Apsvarsčius gautą Svatovo miesto (Ukraina) karinės administracijos prašymą, adresuotą Plungės savivaldybei, apsispręsta 15 tūkst. eurų iš biudžete Savivaldybės administracijos veiklai numatytos eilutės skirti humanitarinei pagalbai – Luhansko srities Svatovo miesto karinei administracijai. Lėšos bus pervestos į Nacionalinį savanorių pagalbos koordinavimo centrą VšĮ „Stiprūs kartu“, panaudotos generatoriams pirkti.

Posėdyje buvo patvirtinti Plungės sporto arenos – baseino – paslaugų įkainiai, Plungės rajono savivaldybės ligoninės mokamų nemedicininių paslaugų, mokamų medicininių paslaugų ir nuomojamo medicininio inventoriaus nuomos kainos.

Po atliktų viešo svarstymo procedūrų Savivaldybės taryba pritarė UAB „Atamis“ specialistų parengtai vienai Plungės rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimo koncepcijos alternatyvai.

Posėdyje buvo paviešinta, kad Savivaldybės tarybos narys Jonas Mockūnas pasitraukia iš valdančiosios koalicijos. Informuota, kad Savivaldybės tarybos narys Gintaras Bagužis kreipėsi į VRK ir prašo tenkinti jo norą pasitraukti iš Plungės rajono savivaldybės tarybos.

Kitas Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdis numatytas 2023 metų sausio 26 dieną.

Visus Savivaldybės tarybos posėdžių vaizdo įrašus kviečiame peržiūrėti Youtube kanalu, Plungės rajono savivaldybės paskyroje >

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.