Savivaldybės atstovai – ministerijos organizuotoje konferencijoje

2023-08-25

Vakar Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis ir „Saulės“ gimnazijos direktorė Dalia Uščinienė vyko į sostinę, kur dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuotoje savivaldybių švietimo konferencijoje „Švietimas šalyje ir regionuose. Švietimo teisingumas“.

Prieš Rugsėjo 1-ąją organizuotos konferencijos tikslas – aptarti strateginius švietimo siekius ir artėjančių mokslo metų veiklos kryptis bei iššūkius.

Į sostinėje vykusį renginį rinkosi savivaldybių politikai, savivaldybių švietimo padalinių vadovai, mokyklų vadovai, mokytojai, asociacijų, profesinių sąjungų ir kitų socialinių partnerių atstovai, mokslininkai edukologai, Seimo nariai, Vyriausybės ir Prezidentūros atstovai.

Pirmiausiai susirinkusiuosius pasveikino švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas. Jo pranešimo tema – Lietuvos strateginiai siekiai švietimo teisingumui gerinti.

Vėliau konferencijos dalyviai klausė švietimo, mokslo ir sporto viceministro prof. dr. Ramūno Skaudžiaus, Vytauto Didžiojo universiteto prof. dr. Natalijos Mažeikienė pranešimų.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.