Savivaldybėje – Pyragų diena!

2023-11-08

Lapkričio 6-ąją Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis tradiciškai kvietė į Pyragų dieną, kuri kartu laikoma ir atjautos, pagalbos, paramos diena.

Kaip minėjo meras, šįkart Pyragų diena – rekordinė! Ir dalyvių, ir pyragų skaičiumi. Aktyvumas, žinoma, džiugina, kaip ir dosnumas – susirinkusieji pavaišinti ir pasivaišinti dosniai aukojo. O aukos teko sunkiai sergančio keturiolikmečio vaikinuko šeimai.

Šventę planuota daryti Laisvės alėjoje, ties įėjimu į Civilinės metrikacijos skyrių, tačiau lietus visus suginė į vidų. O ten stalai lūžo nuo pyragų, pyragaičių, tortų, keksų, plokštainių ir kitų gardumynų. Bene visi jie – naminiai, gaminti su meile ir išmone.

„Šios dienos misija – parodyti savo užuojautą ir gerumą tiems žmonėms, kuriems to labiausiai reikia. Prieš dvejus metus, taip pat per Pyragų dieną, jau rinkome lėšas tam pačiam berniukui. Bet jo liga ne tokia, kuri užeina ir praeina, jai gydyti nuolat reikia pinigų. Vaiko tėvai – labai kantrūs, mylintys savo vaiką ir besistengiantys dėl jo, bet jiems labai pravers ir visų mūsų pagalba. Tad būtinai įmeskime po pinigėlį. Aišku, džiugu, kad šiandien trūksta ne pyragų, o stalų jiems sudėti. Vaišinkimės! O aš, žinoma, reklamuoju savo žmonos keptą gardų pyragą su mėsa. Būtinai paragaukite“, – smagiai ragino Savivaldybės vadovas Audrius Klišonis.

Savo pyragais šiemet visus vaišino ne tik Savivaldybės meras Audrius Klišonis, ne tik gausus būrys Savivaldybės, seniūnijų darbuotojų, bet ir daugiau nei 20 kitų įstaigų, įmonių organizacijų, pavienių asmenų. AČIŪ Bendruomeniniams vaikų globos namams, Specialiojo ugdymo centrui, Krizių centrui, lopšeliams-darželiams „Vyturėlis“, „Nykštukas“, „Pasaka“, „Saulutė“, „Raudonkepuraitė“, UAB „Plungės vandenys“, UAB „Plungės šilumos tinklai“, Plungės neįgaliųjų draugijai, klubui „Pilnatis“, „Saulės“ gimnazijai, Liepijų mokyklai, Plungės technologijų ir verslo mokyklai, Visuomenės sveikatos biurui, Akademiko Adolfo Jucio progimnazijai, Mykolo Oginskio meno mokyklai, Žlibinų kultūros centrui ir visiems kitiems, įsitraukusiems į smagią ir labai prasmingą Pyragų dienos akciją.

Pyragų dienos rezultatas puikus – 1035,50 Eur, kuriuos meras Audrius Klišonis iškart perdavė šeimai, kuriai ir aukota. AČIŪ visiems už dosnumą!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.