Savivaldybėje – Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos vadovų vizitas

2023-06-09

Trečiadienį Plungės rajono savivaldybėje sulaukta svečių iš Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos. Jų vizito tikslas – su mūsų Savivaldybės meru Audriumi Klišoniu aptarti galimybes Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje, kuri ruošiasi tapti regionine kadetų mokykla, įsteigti sunkiosios atletikos centrą.

Svečiai – Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentas dr. Vytautas Čepas, federacijos tarybos narys Zigmontas Šimkus, generalinis sekretorius Modestas Šimkus, vyr. treneris Vincas Šlevinskis – sakė jau kurį laiką audžiantys mintį, kad Alsėdžiai būtų puiki vieta aukštos kvalifikacijos sunkiaatlečiams ruošti. Ta tema federacijos atstovai jau bendravo ir su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, ir su Alsėdžių gimnazijos vadovu Regimantu Kavaliausku. „Manome, kad ši sporto šaka puikiai įsilietų į kitas gimnazijos veiklas“, – sakė federacijos vadovas.

Meras Audrius Klišonis pritarė, kad sportinis parengimas mokykloje, kuri pagal memorandumą, pasirašytą su ministerija, nuo 2024-ųjų turėtų tapti kadetų licėjumi, tikrai reikalingas. Gimnazija išties tam turi sąlygas,  be to, tikėtina, kad būtent dėl sunkiosios atletikos į ją atvyktų moksleivių ir iš kitų rajonų. O Alsėdžiams tai – tik į naudą. Mat norint pelnyti regioninės mokyklos vardą, reikia, kad bent 20 procentų vaikų atvyktų iš aplinkinių savivaldybių.

Federacijos atstovai minėjo, kad trenerį jie turi, reikiamos įrangos skirtų. Taigi mokyklai būtų gerai, nes sunkioji atletika pritrauktų daugiau norinčiųjų čia atvykti, o federacija džiaugtųsi galėdama šią sporto šaką propaguoti.

„Mūsų tikslas – kadetai, o kadetams sportas ir fizinis parengimas tikrai ne pro šalį. Nematau priežasčių, kodėl negalėtume dėl to tartis“, – reziumavo meras.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.