Savivaldybėje lankėsi svečiai iš Ukrainos

2015-08-25
       Rugpjūčio 12 d. Plungės rajono savivaldybėje lankėsi svečiai iš Ukrainos – Černigovo apskrities visuomeninių organizacijų atstovai Natalija Drozd ir Aleksandras Podgornijus, kuriuos priėmė Savivaldybės meras Audrius Klišonis. Susitikime dalyvavo ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė, vyr. specialistė Rasa Jonušienė.

       Svečiai domėjosi Plungės rajono savivaldybės darbu ir įgyvendinamais projektais, šilumos kainomis, kultūros įstaigomis ir jų finansavimu, savivaldos ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimu, Savivaldybės ryšiais su užsienio partneriais.

       Susitikimo metu Plungės rajono savivaldybės atstovai ir svečiai iš Ukrainos aptarė tolesnio bendradarbiavimo galimybes. Svečių nuomone, užmegzta partnerystė su Plungės rajono savivaldybe leistų panašiai savo apimtimi ir gyventojų skaičiumi Černigovo apskrities savivaldybei tobulėti, dalintis idėjomis ir patirtimis – tokie mainai ypač reikšmingi ne tik Ukrainoje vykstančio karinio konflikto kontekste, bet ir dėl globalizacijos, skatinančios Europos valstybes bendradarbiauti visose srityse.

       Po susitikimo su Savivaldybės atstovais, ukrainiečiai aplankė M. Oginskio rūmus, pasigrožėjo Platelių apylinkėmis.Savivaldybės informacija

Sauliaus Narkaus nuotraukos

 

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.