Savivaldybėje įsteigtas atvejo vadybininko etatas darbui su psichikos ir (ar) intelekto negalią turinčiais asmenimis

2024-05-17

Nuo 2024 m. balandžio mėnesio Plungės rajono savivaldybės administracija kartu su Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vykdo projektą Nr. 07-018-P-0001 „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione“.

Projekto tikslas – teikti naujų formų bendruomenines paslaugas suaugusiems asmenims su proto ir/ar psichikos negalia, jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) ir sudaryti sąlygas tikslinės grupės asmenims gauti individualias, jų poreikius atitinkančias paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje.

Kas galės pasinaudoti atvejo vadybos paslauga?

Atvejo vadybos paslauga gali pasinaudoti darbingo amžiaus asmenys, kuriems nustatyta psichinė ir (ar) intelekto negalia, kurių problemų negali išspręsti viena institucija ar viena sistema, o taip pat kuriems reikalinga kompleksinė ilgalaikė tęstinė pagalba. Paslauga teikiama darbingo amžiaus asmenims, kuriems nustatytas 0–55 proc. dalyvumo lygis (iki 2023 m. gruodžio 31 d. – darbingumo lygis).

Pokalbis su psichoterapeutu
Pexels nuotr.

Atvejo vadyba – tai dinamiškas ir bendradarbiavimu grįstas procesas, kuriame atvejo vadybininkas, dirbdamas su asmenimis, turinčiais individualių ir kompleksinių poreikių, vertina, planuoja, organizuoja ir koordinuoja paslaugų, reikalingų asmens poreikių tenkinimui, įgyvendinimą.

Taikant atvejo vadybos modelį dalyvauja:

Atvejo vadybos paslaugos tikslai:

Kur kreiptis norint pasinaudoti atvejo vadybos paslauga?

Norint pasinaudoti atvejo vadybos paslauga Plungės rajono savivaldybėje, reikia kreiptis į Plungės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus atvejo vadybininkę (darbui su psichikos ir (ar) intelekto negalią turinčiais asmenimis) Iloną Pocienę (el. paštu ilona.pociene@plunge.lt, tel. (0 448) 20407.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2024–2029 m.

Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Daugiau informacijos apie projektą » 

Socialinės paramos skyriaus informacija

Logotipas su drugeliu "Žmogus. Šeima. Bendruomenė"
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.