Savivaldybėje – civilinės saugos mokymai

2022-12-07

Gruodžio 6 dieną Savivaldybės administracijos didžiojoje posėdžių salėje vyko Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų civilinės saugos mokymai. Tema: ką daryti, jei šalia aidi šūviai ar vyksta susišaudymas, įkaitų paėmimas, sprogimas lauke, patalpose?

Mokymus vedė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 303 pėstininkų kuopos kuopininkas vrš.  Darius Anužis ir Savivaldybės administracijos vyr. specialistas civilinei saugai ir mobilizacijai Vidmantas Mončys.

Mokymų dalyviams buvo pristatyta vaizdinė medžiaga, kokie ginklai naudojami Ukrainoje. Karo aukų atminimas pagerbtas tylos minute. Paaiškinta, kaip elgtis siekiant apsisaugoti raketinių, artilerinių apšaudymų metu bei po jų, kitų įvairių sprogimų metu, kaip įsirengti priedangą ar slėptuvę, kaip sukomplektuoti būtiniausius reikmenis.

Taip pat kalbėta apie teroro aktų sukeliamas grėsmes, rizikos veiksnius, veiksmus įvykus teroro aktui bei apsisaugojimo rekomendacijas.

Akcentuota, kad esant kritinei situacijai svarbu nepanikuoti, nesivelti į provokacijas, neliesti įtartinų daiktų. Taip pat labai svarbu mokėti suteikti pirmąją pagalbą.  

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.