Savivaldybėje aptartos jai priklausančių įstaigų elektros energijos vartojimo efektyvumo didinimo galimybės

2017-05-24

 

Gegužės 22 d. Plungės rajono savivaldybės administracijos atstovai susitiko su AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) Verslo klientų skyriaus vadybininke Sonata Miliauskiene.  Susitikimo metu buvo kalbama apie Savivaldybės įstaigų išnaudojamas elektros galias ir galimybes šioms galioms mažinti, apie elektros energijos apskaitos automatizavimą ir jo naudą vartotojams, kai nebereikėtų deklaruoti elektros suvartojimo rodmenų ir tai atlikti ranka. Svarstyta ir apie palankiausių elektros tarifų planų parinkimo galimybę vartotojui.

Vadybininkė informavo apie AB ESO rengiamas naujas paslaugas. Viena jų – elektros duomenų portalas (EDP), kurį nuo 2017 m. birželio bus galima rasti tinklalapyje www.manogilė.lt. Atsiras galimybė stebėti valandinius elektros suvartojimo rodmenis, kurie padės analizuoti ir optimizuoti energijos vartojimą, nereikės braižyti grafikų Excel lentelėse, juos bus galima matyti manogile.lt puslapyje. Kita – WEB service paslauga, kai duomenys bus pateikiami, integruojant juos tiesiai į vartotojo įmonės sistemą arba duomenų bazę, atlikus programavimo darbus.

Kalbėdama apie energetinio efektyvumo ENEF Direktyva ir Energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymą, Sonata Miliauskienė akcentavo pagrindinius įpareigojimus Lietuvai:

Plungės rajono savivaldybės administracijos atstovai S. Miliauskienei išsakė savo pastebėjimus ir pageidavimus.

 

Vietos ūkio ir turto skyriaus informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.