Savanorystė gyvai – Plungėje

2016-05-11

 

     Gegužės mėnesį visoje Lietuvoje ritasi renginių apie savanorystę banga. Renginiai vyksta Savanorystės ambasadorių tinklo iniciatyva, kuriame veikia beveik šimtas savanorių iš visos Lietuvos.

     Gegužės 18 d. 15 val. renginys SAVANORYSTč– GYVAI vyks Plungės jaunimo darbo centre. Renginį organizuoja LMS Plungės mokinių savivaldų informavimo centras, projekto „Atrask save” koordinatoriai ir mentoriai, Plungės atviras jaunimo centras, Plungės jaunimo darbo centras. Renginys bus skirtas mokiniams ir šiuo metu nedirbantiems ir nesimokantiems jaunuoliams.

     Renginio metu pristatysime vietinę ir tarptautinę savanorystę, supažindinsime bendruomenę su savanorystės nauda bei kaip įsijungti į Savanorystės ambasadorių tinklą. Kalbėsime  apie savanorystės teikiamus privalumus projekte „Atrask save“. Renginyje patirtimi dalysis žmonės, kurie gerai žino savanorystės Lietuvoje ir užsienyje skonį. Dalyvaus savanorius priimančios organizacijos. Bus juoko, žaidimų, vaišių.

     Lietuvoje savanorystė populiarėja žaibišku greičiu, tačiau dar atsiranda tokių, kuriems trūksta informacijos apie savanorišką veiklą ir organizacijas, kuriose jie galėtų savanoriauti. Ši problema ypač aktuali mažesniuose miesteliuose. Atsižvelgdama į tokią situaciją, SALTES jau beveik trejus metus įgyvendina nacionalinę Savanorystės ambasadorių programą. Jos tikslas – suburti iniciatyvių žmonių komandą, kuri Lietuvai skleistų žinią apie savanorystę ir griautų neteisingus mitus apie ją. Savanorystės ambasadoriai skatina savo bendruomenės narius aktyviai įsitraukti ir dalyvauti savanorystės veiklose.

 

Plungės jaunimo darbo centro vyr. specialistė
Alma Murašovienė
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.