Savaitgalį – Plungės miesto šventė ir X tarptautinis folkloro festivalis „Saulelė raudona“

2014-06-19

 


      Gera nuotaika, daugybė skirtingų veiklų, akcijų, koncertų, atrakcijų, netikėtumų, šokių, žaidimų, pramogų ir staigmenų laukia kiekvieno, birželio 20-22 dienomis apsilankysiančio Plungės mieste!

       Šeštadienį ir sekmadienį nuo pat ryto Senamiesčio aikštėje tradiciškai šurmuliuos tautodailės, amatų ir prekybos mugė. Joje bus galima ne tik įsigyti suvenyrų, pasigrožėti meno kūriniais, bet ir pasiklausyti nuotaikingų, energingų Plungės kultūros centro kolektyvų ir festivalio „Saulelė raudona” dalyvių pasirodymų. Į šventę Plungės miesto gatvėmis kvies „Muzikinis karavanas”, vyks gatvės krepšinio, dviejų dienų orientavimosi varžybos. Kvies teatralizuotas veiksmas „Juodai balti linkėjimai Miesto šventei”,  „Spalvų sala” vaikams, Plungės rajono muzikinių grupių koncertai, ypatingas gatvės dviratininkų iš Latvijos šou, šventinė teatralizuota rajono įmonių, organizacijų ir folkloro festivalio dalyvių eisena, didžėjaus Evaldo G pasirodymas, naktinis filmas… Vyks  daugybė kitų renginių įvairiose Plungės miesto erdvėse.

       Tradiciškai didieji renginiai vyks Babrungo slėnyje ir prasidės birželio 21 d. 13 val. Plungės miesto šventės ir X tarptautinio folkloro festivalio   „Saulelė raudona” atidarymu. Koncerto svečias – populiarus Lietuvoje ansamblis  „Jonis”. Vakare, 19 val., Babrungo slėnyje skambės vakaro didysis koncertas  „Saulelė raudona – vakaras netoli”. Dalyvaus kolektyvai iš Rusijos, Vokietijos, Lenkijos ir Lietuvos. Koncerto svečias – daininkas Vytautas Šiškauskas. Vakaras linksmai tęsis, skambant grupės  „Biplan” dainoms. Sekmadienį, 11 val., Babrungo slėnyje pasirodys Plungės rajono savivaldybės bendruomenės, o nuo 14 val. vyks Plungės miesto šventės ir tarptautinio jubiliejinio folkloro festivalio „Saulelė raudona” uždarymas. Dalyvaus Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė ir Vilius Tarasovas.

       Susitikime Plungės mieste birželio 20-22 dienomis!


Pridedama. Šventės programa.

 

KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.