Savaitgalį Plungės kultūros centre išrinkta geriausia jaunimo muzikos grupė ir vokalistas

2016-12-06


       Gruodžio 3 d. Plungės kultūros centras organizavo jau dešimtąjį, jubiliejinį, respublikinį jaunimo muzikos grupių, ansamblių ir vokalistų konkursą ,,Garsyn“. Į šventę atvyko jaunieji vokalistai, vokaliniai ansambliai ir muzikinės grupės iš daugiau nei 15 skirtingų Lietuvos miestų, kad galėtų pasivaržyti dėl geriausiojo vardo. Muzikinius kūrinius atliko 23 skirtingi vokalistai ir grupės, nuskambėjo daugiau nei 40 skirtingų kūrinių, o prie verčiausiųjų nugalėti išrinkimo savo balsais prisidėjo ir renginio žiūrovai. Dalyvius taip pat vertino kompetentinga komisija: komisijos pirmininkas – Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorė Rita Urniežienė, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas ir dalyvis, televizijos muzikinio projekto „X faktorius“ dalyvis, dainų kūrėjas ir atlikėjas Marius Mickus, Klaipėdos universiteto Menų akademijos IV kurso studentė, ,,Dainų dainelės“ bei kitų konkursų laureatė ir dalyvė Jonė Urniežiūtė ir daugkartinis Juozo Pakalnio konkurso laureatas, Amsterdamo konservatorijos buvęs studentas bei įvairių muzikinių konkursų laureatas ir dalyvis Almantas Karečka.

       Po išskirtinės muzikos ir dainų šventės, kuri truko daugiau nei 3 valandas, komisijos ir žiūrovų sprendimu vokalistų ir vokalinių ansamblių kategorijoje 3 vietos diplomas atiteko Patricijai Mickutei iš Varėnos, 2 vieta taip pat atiteko varėniškei Godai Debesiūnaitei, o 1-oji – plungiškei Kornelijai Uselytei. Nominacija už geriausią sceninį įvaizdį atiteko Vytautei Makutytei iš Kėdainių, už artistiškumą – vokaliniam duetui ,,GreDa“ taip pat iš Kėdainių, o už originalumą –  ETC duetui iš Joniškio – Miglei Pašakinskaitei ir Virgilijui Pamparui.

       Grupių kategorijoje 3-oji vieta atiteko grupei ,,II dublis“ iš Plungės, 2-oji vieta atiteko Kėdainių improvizacijų studijai, o 1-osios vietos diplomu apdovanota grupė ,,Išrinktasai“ iš Zarasų. Nominacija už energingumą atiteko grupei ,,The Groovy Group“ iš Varėnos.

       1-ųjų vietų laimėtojai buvo apdovanoti pinginėmis premijomis ir originaliais suvenyrais, 2 ir 3-ųjų vietų laimėtojai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais ir rankų darbo suvenyrais.

       Prizus konkurso dalyviams įsteigė Plungės kultūros centras, muzikos prekių parduotuvė „Salasta“, konferencijų ir laisvalaikio centras „Porto“ ir kavinė „Gandi bar and grill“. Džiugu, kad tapo gražia tradicija į Plungę sukviesti kūrybingą, įdomų, muzikuojantį jaunimą iš visos Lietuvos, o plungiškiams – dalyvauti nuotaikingame pramoginiame renginyje.

 

Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.