Savaitgalį Plungėje šurmuliavo Didysis Plungės jomarkas

2013-10-29

 

                      Plungės kultūros centras spalio 26 dieną visus plungiškius ir miesto svečius kvietė į teatralizuotą Didįjį Plungės jomarką. Nors oras buvo negailestingas – lietus vis nesiliovė, – bet Jomarko dalyviai ir lankytojai buvo stipresni, o jų noras dalyvauti šventėje – didesnis ir galingesnis už bet kokias oro išdaigas. Jomarke, kaip ir žadėta, dalyvavo per 70 prekybininkų, tautodailininkų bei amatininkų, o šventės metu buvo galima įsigyti visko – nuo vienetinių gintaro bei vario dirbinių, natūralios kosmetikos, kvepalų iki naminės duonos, šviežios rūkytos žuvies, kitų mėsos gaminių. Smaližiai galėjo pasimėgauti naminiais pyragais, ragaišiais, riešutais bei kitais gardumynais.

                      Gerą nuotaiką prekeiviams ir lankytojams skleidė Plungės kultūros centro meno kolektyvų  „Hello“,  „Vieversys“,   „Minija“ ir pučiamųjų instrumentų orkestro bei svečių iš Rietavo savivaldybės kultūros centro kaimo kapelos  „Subata“ pasirodymai.

                      Džiaugiamės gražia švente, puikiais dalyviais bei lankytojais ir kviečiame susitikti kituose Plungės kultūros centro organizuojamuose renginiuose!

 

 

Kultūros centro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.