„Saulės“ gimnazijoje – jau ketvirtasis „STEAM pavasaris“

2024-04-15

Penktadienį Plungės „Saulės” gimnazija pakvietė į jau ketvirtus metus organizuojamą respublikinį praktinių‐kūrybinių veiklų konkursą STEAM PAVASARIS, sukviečiantį gausų būrį žingeidžių moksleivių ir jų mokytojų iš visos Lietuvos. Šįkart Plungėje susirungė net 24 komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kaišiadorių, Jonavos, Mažeikių, Telšių ir, žinoma, Plungės.

Konkurso dalyvius pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis: „Džiaugiuosi matydamas, kad tiek daug jūsų panoro atvykti čia, į „Saulės“ gimnaziją. Dalyvių skaičius įrodo, kad mūsų gimnazijos įdirbis STEAM projektuose yra didelis ir geras. Visi žinome, kad šiame konkurse nebus pralaimėjusių, nes visi išsiveš tai, kas geriausia, – žinias, bendravimą, pažinimą.“

Dalyvius sveikinusi „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Grimalienė dėkojo jau ketvirtus metus šį respublikinį mokslinį praktinių‐kūrybinių veiklų konkursą organizuojančiai gimnazijos chemijos mokytojai ekspertei Sigitai Žilinskienei. „Juk STEAM – tai ne tik mokslas, technologijos, inžinerija, menai, matematika (kaip šifruojasi išvertus iš anglų kalbos), tai ir – sėkmė, tobulėjimas, emocijos, atradimai, motyvacija“, – kalbėjo pavaduotoja.

Prie užduočių, kurios apima chemiją, biologiją, fiziką, matematiką, geografiją, informacines technologijas, lietuvių kalbą, etnokultūrą ir kurios turi būti viena su kita glaudžiai susijusios, rengimo prisidėjo ir būrys kitų gimnazijos mokytojų: Dalia Daukšienė (biologija), Artūras Domarkas (fizika), Paulius Razgaitis (fizika), Renata Gudienė (matematika), Daiva Pupinikienė (informacinės technologijos), Egidijus Stasytis (Informacinės technologijos), Ingrida Tamošauskienė (geografija), Rita Barniškienė (lietuvių kalba ir etnokultūra).

Taigi penktadienį į „Saulės“ gimnaziją sugužėjo kone šimtas aštuntokų, devintokų ir dešimtokų iš visos Lietuvos. Džiugu, kad tarp komandų buvo ir Kauno rajono Raudondvario gimnazija, kurios moksleivius atlydėjo buvusi „Saulės“ gimnazijos moksleivė, chemijos mokytoja Orinta Baužytė. Visi mokiniai buvo suskirstyti į komandas ir pakviesti kibti į darbą. Visose komandose – skirtingų mokyklų atstovai. Konkurse jėgas išbandė ir plungiškiai – Akademiko Adolfo Jucio ir „Babrungo“ progimnazijų, Senamiesčio mokyklos, „Ryto“ pagrindinės ir „Saulės“ gimnazijos mokiniai.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.