„Saula“ kviečia į aktualų ir intriguojantį spektaklį

2014-03-25
       Kovo 27 d. 18 val. Plungės kultūros centro teatro  „Saula“ jaunimo grupė kviečia į naujausią savo spektaklį. Šį kartą teatras  „Saula“ pristato labai aktualų ir intriguojantį spektaklį ,,Pykšt pokšt – tu negyvas“ pagal William Mastrosimone pjesę. Spektaklio režisieriai – Romas Matulis ir Sigita Matulienė.

      Pjesė parašyta remiantis tikrais įvykiais, pagal kuriuos yra sukurtas ir nepaprastai populiariu tapęs meninis filmas. Oregono valstijoje (JAV), Springfilde, vaikinas nušovė savo tėvus ir, atėjęs į mokyklą, pradėjo šaudyti į draugus. Kol buvo sustabdytas, nušovė penkis bendraklasius. Spektaklis primena ir kitus žiaurius atsitikimus, žudymus, patyčias, pažeminimus, kurie nuolat vyksta mūsų aplinkoje. Kas priverčia žengti tokius žingsnius, kodėl mes gyvename užsidėję kaukes, kodėl slepiame savo sielas? O galbūt bausdami ir keršydami kitiems, pirmiausia pasmerkiame ir nubaudžiame save? Kartais tik vienas neteisingas žingsnis, nors žengtas iš nevilties, gali sužlugdyti visą tavo gyvenimą, ateitį, svajones, nes kelio atgal nėra. Draugų ir mokytojų pažemintas, tėvų nesuprastas pagrindinis spektaklio herojus finale ištaria labai svarbius žodžius: „Aš nemaniau, kad viskas tęsis amžinai. Maniau, kad čia videožaidimas, kai visada gali paspausti pradžios mygtuką. Nejaugi negaliu gauti antro šanso?“

       Bilieto kaina – tik 5 Lt. Bilietus galite įsigyti Kultūros centro bilietų kasoje darbo dienomis nuo 15 iki 18 val. arba kasos darbo metu užsisakyti  tel.  (8 448) 55 546.

 

Plungės KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.