Saugių artėjančių švenčių!

2021-12-30

Artėjant didžiosioms šventėms, ugniagesiai gelbėtojai prašo pasirūpinti Jums brangių žmonių ir savo turto saugumu. Pareigūnai primena, kad visi turi būti atidūs su buityje naudojamais elektros prietaisais, išvykdami iš namų ilgesniam laikui nepamiršti juos išjungti iš elektros tinklo. Nepalikti be priežiūros besikūrenančių krosnių, židinių ir degančių žvakių. Degius daiktus saugiu atstumu atitraukti nuo tiesioginės liepsnos ar kitų įkaitusių paviršių.

Įmonių, įstaigų, organizacijų vadovai ar asmenys, atsakingi už renginių organizavimą, privalo kruopščiai patikrinti patalpų gaisrinę būklę: evakuacijos kelius, ryšio priemones, evakuacinį bei avarinį apšvietimą, gaisrinę automatiką, pirmines gaisro gesinimo priemones. Pastebėtus trūkumus privalo pašalinti iki renginio pradžios.

Pirotechnikos priemones naudoti tik padėjus jas ant lygaus nedegaus paviršiaus. Prieš uždegant, reikia nukreipti į viršų ir atsitraukti saugiu atstumu. Pirotechnikos priemones griežtai draudžiama naudoti asmenims, apsvaigusiesiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų. Jeigu pirotechninis gaminys neiššovė, nereikia prie jo artintis mažiausiai 15 minučių arba tiek, kiek nurodyta instrukcijoje. Pirotechnikos gaminio nereikia ardyti arba uždegti iš naujo. Neužsidegusį ar neiššovusį gaminį reikia panardinti į vandenį.

Ramių ir saugių Jums švenčių!

Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos ir Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.