Šateikiuose tradiciškai – „Mano kaimo vasara 2023“

2023-07-25

Visą šeštadienį, nuo ankstyvo ryto iki sutemų, šateikiškiai linksminosi – bendruomenės ir kultūros centro iniciatyva visi buvo sukviesti į tradicinę Šateikių šventę „Mano kaimo vasara 2023“.

Gausiai susirinkusius ir puikiai nusiteikusius bendruomenės narius sveikino Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, vicemeras Žydrūnas Purauskis.

„Esate išskirtinis miestelis. Pirmiausia, jūsų kultūros centras – geriausias be konkurencijos. Šokat, dainuojat, vaidinat, grojat. Turite puikius kultūros darbuotojus – smagu girdėti Jurgitos vadovaujamus jaunuosius dainorėlius, Laimos folkloro atlikėjus ir vokalinį ansamblį, matyti Akvilinos šokėjus – nuo pačių mažiausiųjų iki „Madamų“, Margaritos artistus. Džiaugiuosi, kad turite puikų kleboną Renatą, kad į savo gretas priėmėte naująją Liepijų mokyklos direktorę Eriką.

Linkiu, kad Šateikiai sulauktų kuo daugiau jaunų šeimų ir kad tos šeimos gausėtų, kad visi namai būtų užimti ir kad jūsų bendruomenė tik augtų. Esat šaunūs, organizuoti, bendraujantys, o Šateikiai – puiki vieta gyventi“, – geromis emocijomis dalijosi Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

Pagyręs bendruomenę už šaunumą, patiems aktyviausiems jos nariams meras įteikė padėkas, o susirinkusieji plojimų negailėjo Vilmai Salienei, Audriui Baguckiui ir Danutei Šatkuvienei. Nuoširdus ačiū ištartas ir šateikiškių bendruomenę buriančiai Mildai Ripkauskienei.

Šateikiškius sveikino ir Seimo narys Jonas Varkalys, pasveikinęs nepailstantį kaimo sporto renginių organizatorių Aloyzą Paulauską. Vicemeras Žydrūnas Purauskis džiaugėsi išskirtiniu šateikiškių bendruomeniškumu ir sutelktumu.

Po sveikinimo kalbų Danutė Šatkuvienė ir Laima Domarkienė svečiam išdalijo instrumentus ir pakvietė įsitraukti į dainuojančiųjų ir grojančiųjų gretas.

Šventė Šateikiuose vyko nuo pat ryto – buvo surengtos žvejybos, krepšinio, tinklinio, futbolo, šakių varžybos. Vakare – iškilmingas prizininkų apdovanojimas.

Be sportininkų, į sceną buvo kviečiami ir šiemet gimusių keturių mažųjų šateikiškių tėveliai, išradingiausiai savo kiemus prieš šventę papuošę gyventojai. Na, o didžiausios pagarbos sulaukę poros, šiemet atšventusios išskirtines santuokos sukaktis. Tai – 55 metus kartu esantys Jadvyga ir Simonas Petras Lubiai bei 60 metų bendro gyvenimo sukaktį švenčiantys Aldona ir Antanas Saliai.

Susirinkusiuosius linksmino Šateikių kultūros centro dainuojantys, muzikuojantys, šokantys, vaidinantys kolektyvai, kuriems vadovauja Laima Domarkienė, Akvilina Bertašiūtė, Jurgita Arlauskienė, Margarita Gedvilienė. Koncerto pabaigai, į sceną suėjus visiems atlikėjams, o publikai linguojant į taktą, užtraukta daina „Mūsų dienos kaip šventė“.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.