Šateikiuose atidaryta lauko treniruoklių aikštelė

2023-08-23

Į lauko treniruoklių aikštelės atidarymo šventę susirinko gausus būrys vietos gyventojų – ir mažųjų, ir suaugusių, dalyvavo ir pasveikinti atvykę svečiai.

Juostelę perkirpo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės direktorius Dalius Pečiulis, Šateikių seniūnė Simona Arytė‐Lauciuvienė ir Liepijų mokyklos direktorė Erika Laurinaitienė.

Meras pasidžiaugė Šateikių bendruomenės sportiškumu bei aktyvumu. Taip pat ir dalyvaujamojo biudžeto gražiu ir tikslingu panaudojimu žmonių labui. Palinkėjo nieko nelaukus pasidžiaugti aikštele ir pradėti ja naudotis.

Seniūnė dėkojo visiems prisidėjusiems prie projekto ir aktyviai dirbusiems žmonėms, kurie pasistengė, kad čia atsirastų patys efektyviausi ir įvairiausi įrenginiai.

O kaip treniruokliais taisyklingai naudotis, šventės metu parodė trenerė – kineziterapeutė Erika Kriaučiūnė.

Taip pat šventėje dalyvavo motokroso klubas „Žemaitija“, kuris po savo parodomosios programos motociklais pavežiojo visus norinčius.

Sveikinta iniciatyva įgyvendinta ir ja labai džiaugiasi visi bendruomenės nariai. Linkime sekti pavyzdžiu ir siūlyti savo bendruomenių idėjas bei atkakliai už jas balsuoti!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.