Šateikių vaikų dienos centro auklėtiniai dalyvavo Goethe’s instituto ir Lietuvos futbolo federacijos konkurse „4:0 vokiečių kalbos naudai“ (renginio nuotraukos)

2017-04-27      Šateikių vaikų dienos centras jau antrus metus dalyvavo Goethe’s instituto ir Lietuvos futbolo federacijos  konkurse „4:0 vokiečių kalbos naudai“. Konkursui reikėjo pateikti kūrybinius darbus, kurių pagrindiniai atrankos kriterijai – originalumas, kūrybiškumas, šmaikštumas.

      Kovo 5 d. Goethe‘s institute vyko konkurso „4:0 vokiečių kalbos naudai“ atranka. Atrankos komisiją sudarė Lietuvos futbolo federacijos ir Goethe‘s instituto atstovai.
Iš 40 pateiktų  paraiškų ir kūrybinių darbų buvo atrinkta 15 geriausiųjų. Šiame penkioliktuke, kaip ir praėjusiais metais, buvo ir Šateikių vaikų dienos centras.

      Balandžio 5 d. visos penkiolika komandų dalyvavo šio konkurso finale, kuris vyko Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos manieže. Visos komandos iki pietų parodė originalius savo prisistatymus, atliko vokiečių kalbos užduotis, o papietavusios jau varžėsi futbolo aikštelėje. Geriausia komanda laimėjo futbolo savaitgalį Berlyne su futbolo treniruotėmis bei apsilankymu futbolo klube „Hertha BSC“! Kitos finalo komandos buvo apdovanotos diplomais ir stiklo statulėlėmis bei futbolo kamuoliais ir kitomis dovanėlėmis. Nors tik viena komanda rudenį važiuos į Berlyną, tačiau ir mes jaučiamės lyg nugalėtojai, nes vieni mūsų vaikai išmoko daugiau vokiškų žodžių, kiti sužinojo daug naujo apie Vokietiją, jos miestus, žemes ir futbolo komandas, dar kiti džiaugėsi turėję galimybę futbolo aikštelėje susirungti su kitomis stipriomis komandomis.

      Įspūdžiai, patirtis, išlavinti gebėjimai, surasti draugai, noras mokytis ir žaisti – tai bagažas, kurį mūsų vaikai susikrovė šio projekto metu.

 

Projekto vadovė Laura Grudikienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.