Šateikių kultūros centre – puikus renginys, skirtas Valstybės dienai paminėti

2016-07-12

 

 

       Daug jautrumo, nuoširdumo, atgaivos savo širdžiai pasisėmė tie šateikiškiai, kurie gražų penktadienio (liepos 8-osios) vakarą praleido Šateikių kultūros centre. Čia vyko renginys, skirtas Valstybės dienai paminėti. Į renginį „Susitikino vieta –Lietuva“, vežini puikia muzikine programa, atvyko Platelių miestelio saviveiklininkai su be galo šilta, sava ir miela vadove Diana Paulauskiene. Skambėjo dainos mažųjų dainorėlių, kuriuos keitė moterų ansamblis, moterų ansamblį keitė mišrus ansamblis, o pabaigoje koncerto jau dainavo visa salė kartu.

       Savos kūrybos eiles skaitė Plungės rajono literatų klubo „Vingiorykštė“ narė , pati išleidusi kelias savo poezijos knygas, plateliškė Regina Miežetienė. Ko nesužavėjo poezija ,tai tas abejingas neliko Reginos atliekamiems  romansams, kuriuos ji traukė iš širdies, prigrodama gitara.

       Kad plateliškiai turi puikią muzikantę Dianą Paulauskienę, žinojome visi, bet kad ji geba taip širdingai vesti koncertą, tai mums buvo staigmena. Pasijutome taip, kaip skelbė renginio pavadinimas, lyg į  vieną  vietą būtų susirinkę dainuojančios, jautrios, pokštaujančios šeimos nariai. Juk mes visi – vienos Lietuvos vaikai.

       Plateliškiai dovanų atvežė ne tik sielai, bet ir kūnui. Po koncerto vaišinomės arbata, prasaldinta plateliškių bitininkų medumi, ragavome  pienių vyno ir traukėme dainas.

Šateikių k. c. informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.