Šateikiškiai šventė 10-metį

2023-10-24
Linas Senkus, Liudvika Švedė, Sigita Dimskienė, Akvilina Bertašiūtė, Žydrūnas Purauskis
Linas Senkus, Liudvika Švedė, Sigita Dimskienė, Akvilina Bertašiūtė, Žydrūnas Purauskis

Platelių meno mokykla turi keturis skyrius, ir vienas iš jų – Šateikių – šį savaitgalį paminėjo savo veiklos 10-mečio jubiliejų. Ta proga vaikai, žinoma, rodė, ko išmokę, prie jų prisijungė ir kitų skyrių moksleiviai. Tad gerų emocijų netrūko!

„Labai džiaugiuosi, kad Plungės krašte turime tiek daug talentingų perliukų, kuriais džiaugiamės įvairių renginių metu. O šiandien sveikinu šateikiškius perliukus, turinčius ypatingos ugnelės ir nuoširdumo. Ir tai, žinoma, ateina iš pedagogų, rodančių gerą pavyzdį. Mes Savivaldybėje stengiamės, kad veiksmo ir gyvybingumo būtų ne tik mieste, bet ir visame rajone, kad visuose miesteliuose būtų meno mokyklos skyriai ir kad vaikai galėtų ugdyti čia savo talentus. Suprantama, pedagogams nėra lengva lakstyti iš skyriaus į skyrių, bet rezultatas rodo, kad viskas įmanoma. Ačiū jums“, – dėkojo Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis.

Vicemeras į šventę atvyko ne tuščiomis – kad šventė būtų saldesnė, vaikams atvežė šakotį, o savo veiklai atsidavusioms pedagogėms – Akvilinai Bertašiūtei, Liudvikai Švedei ir Sigitai Dimskienei – įteikė mero Audriaus Klišonio pasirašytus padėkos raštus.

Renginyje dalyvavo ir mero patarėja Vilma Šarnienė, Platelių meno direktorius Linas Senkus, gausus būrys tėvelių. „Šateikių skyrius – pats mažiausias, jame – 35 moksleiviai, bet jis labai aktyvus, daugelis vaikų lanko ne po vieną dalyką – mokosi muzikuoti, dainuoti, šokti, dailės meno. Tad veiksmo čia visada pilna“, – – kalbėjo direktorius Linas Senkus.

Na, o vaikai išties dosniai rodė savo talentus, klausė publikos plojimų, o vėliau skanavo šventinį tortą ir šakotį.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.