Šateikiškiai prašo sklypų turgavietei ir poilsio zonai įrengti

2022-12-16

Į Plungės rajono savivaldybės tarybą su prašymu kreipėsi Šateikių bendruomenė – dėl žemės sklypo, esančio Parko gatvėje, formavimo vietos žmonių poreikiams. Šateikiškiai turi minčių sutvarkyti mažaverčiais krūmynais apaugusią teritoriją ir įsirengti čia poilsio zoną su treniruokliais ir vaikų žaidimų aikštele.

Numatytas sklypas yra tarp Parko gatvės ir Blendžiavos upės. Daug metų ši miestelio zona buvo apleista, neprižiūrėta. Įrašius 0,67 ha ploto žemės sklypą į į Neprivatizuojamų žemės sklypų sąrašą, teritorija būtų skirta visuomenės poreikiams ir gražesnės viešosios Šateikių erdvės formavimui. Tokia mintis buvo išreikšta liepą vykusiame Šateikių bendruomenės narių susirinkime.

Jeigu Savivaldybės taryba tenkins bendruomenės prašymą, gavus teigiamą atsakymą iš Nacionalinės žemės tarnybos, bus suformuotas žemės sklypas, atlikti kadastriniai matavimai, sklypas įregistruotas Nekilnojamojo turto registre.

Į Savivaldybės tarybą su prašymu taip pat kreipėsi ir Šateikių seniūnija – miestelyje norėtų įrengti turgavietę, o tam tiktų 0,06 ha žemės sklypas Liepgirių gatvėje. Šį sklypelį taip pat prašoma teisės aktų nustatyta tvarka įrašyti į Neprivatizuojamų žemės sklypų sąrašą.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.