Šarnelės kaimo bendruomenės stengiasi gyventi saugiai ir sveikai

2017-11-09


Spalio 27 dieną Šarnelės kaimo bendruomenės ir aplinkinių kaimelių gyventojai skubėjo į Šarnelės bendruomenės namus, į ketvirtąjį susivienijusių bendruomenių renginį „Saugūs ir sveiki“.

Bendruomenė, įgyvendindama „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ projektą, klausė paskaitos apie eismo saugumą. Susirinkusieji turėjo galimybę pasitikrinti žinias viktorinos „Kelio ženklų labirintuose“ metu. Bendruomenėje pasidžiaugta, kad spalio 27-ą Lietuvoje organizuota Atšvaitų diena ir, įgyvendindamos projektą, bendruomenės taip pat gali prisijungti prie šios akcijos.

Renginio metu buvo pristatomos saugaus eismo priemonės tamsoje, kaip teisingai nešioti atšvaitą, o galiausiai visi buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis: atšvaitais, atšvaitais-pakabukais, rankinėmis su šviesą atspindinčia juosta, liemenėmis. Antroji renginio dalis – kartu su asociacijos „Mažoji scena“ teatru, kuris suvaidino V. Braziūno komediją „Burtininkė“ (režisierė Genovaitė Urmonaitė). Žiūrovai kvatojosi susiėmę už pilvų, o prie arbatos puodelio stebėjosi, iš kur tiek vyrų aktorių teatre.


Rima Jokubauskienė
Žemaičių Kalvarijos KC
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.