Šalies šimtmetį paminėjo „Nykštuko“ bendruomenė

2018-02-19

 

Plungės lopšelis-daželis „Nykštukas“  Vasario 16-osios paminėjimą pradėjo interaktyviu, draugišku šventiniu renginiu su Vilniaus miesto „Žiedo“ lopšeliu – darželiu. Tai tęstinis projektas „Pažinkime Lietuvą 2018 m.“ Vaikai, pasipuošę naujais tautiniais rūbais, pasikeitė žiniomis apie savo kraštą,  dovanojo savo dovanas Lietuvai: dainavo dainas, deklamavo eiles, pasakojo miestų istorijas.

                      Po valandėlės į salę rinkosi visa darželio bendruomenė. Salė prisipildė  Lietuvos vėliavos spalvomis ir tautiniais rūbais pasipuošusiais, iškilmingai nusiteikusiais vaikais. Šimtasis Lietuvos gimtadienis prasidėjo giedant „Tautišką giesmę“. Susikaupę stebėjome savo krašto – kaimų, miestų ir miestelių – vaizdus,  filmuotus iš paukščio skrydžio. Graži ta mūsų Lietuva! Darželio direktorė Violeta Einikienė  pasveikino su Valstybės atkūrimo šimtmečiu: „Lietuvos valstybės ateitis priklauso vaikams,  padarykite viską, kad šioje šalyje  būtų visa, ką mums gali pasiūlyti pasaulis ir kad Lietuvos istorija tęstųsi dar tūkstančius metų“ bei pakvietė visus švęsti Vasario 16-tą kartu su Plungės gyventojais.

Skambėjo dainos, eilėraščiai Lietuvai. Vaikai išeidami savo širdelėse išsinešė po dalelytę meilės ir šilumos savo kraštui.

 

 

 

 

Plungės lopšelio-darželio „Nykštukas”
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Vengalienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.