Šakiuose vyko pirmasis Lietuvos „Grappling” imtynių čempionatas

2014-11-16
Iš kairės: Juozas Bakutis ir Ramūnas Diburys
Ramūnas Diburys - čempionas

 

 

 

 

         Lapkričio 9 d. Šakiuose vyko Lietuvos atviras Grappling imtynių čempionatas, į kurį suvažiavo patys stipriausi sportininkai iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Varžybas atidarė Lietuvos Grappling federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris pasidžiaugė sportininkų gausumu ir įteikė sertifikatus naujai į federaciją įstojusiems klubams. Pasveikinti ir palinkėti sportininkams gražių pergalių atvyko ir Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius.

         Tai buvo pirmasis Lietuvos Grappling čempionatas, kurį Lietuvos Grappling federacija organizavo kartu su Šakių JKSC, Šakių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi bei Šakių sporto klubu  „Audra”. Varžybose dalyvavo apie 200 dalyvių.

         Plungės dziudo klubui šiame čempionate atstovavo Juozas Bakutis ir Ramūnas Diburys.

         Juozas Bakutis, svorio kategorijoje iki  72 kg  skausmingais veiksmais įveikęs du varžovus,  pratęsimo metu nežymia persvara nusileido varžovui ir užėmė trečią vietą.

         Ramūnas Diburys kovojo svorio kategorijoje iki 80 kg. Šioje kategorijoje jis nukovė visus savo varžovus ir, tapęs čempionu, iškovojo teisę dalyvauti Grappling Europos taurės varžybose, kurios vyks 2015 m. balandžio 4 dieną.

         Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir kitais prizais.

 

Plungės SRC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.