Šachmatų varžybose Gargžduose Plungei atstovavo penki SRC auklėtiniai

2018-05-29

Gegužės 27dieną, sekmadienį, Gargžduose vyko šachmatų turnyras, skirtas Vaikų gynimo dienai ir Gargždų miesto 765-osioms metinėms pažymėti. Dalyvavo 77 jaunieji šachmatininkai iš Klaipėdos, Jurbarko, Telšių, Tauragės, Kretingos, Kauno, Plungės ir Gargždų dviejose amžiaus grupėse (iki 14-os metų ir iki 10 metų). Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo penki auklėtiniai.

Jaunesniųjų amžiaus grupėje (47 dalyviai) devynmetis Jokūbas Jablonskis ir aštuonmetis Karolis Kapickis surinko po 5 taškus iš 8 galimų ir pasidalijo atitinkamai aštuntą ir devintą vietas. Aštuonmečių įskaitoje Karolis pasirodė geriausiai ir tapo nugalėtoju.

Vyresniųjų įskaitoje (30 dalyvių) dvylikametis Matas Praspaliauskas surinko 6 taškus iš 8 galimų ir bendroje įskaitoje liko trečias. Amžiaus grupėje iki 12 metų Matas liko antras ir džiaugėsi sidabriniais apdovanojimais.

Mergaičių iki 12 metų įskaitoje antra liko Barbora Gedvilaitė. Šiek tiek sėkmės ir laimės pritrūko Ugniui Žalimui, kuris užėmė garbingą aštuntą vietą visame turnyre, o dvylikmečių įskaitoje liko penktas.

Turnyro  dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis, prizininkai – diplomais ir medaliais, o nugalėtojai – taurėmis.

Plungės VŠK „Bokštas“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.