Šachmatų turnyras „Seda-2015“

2015-11-26

       2015 m. lapkričio 21 d. (šeštadienį) Sedos kultūros centre vyko Žemaitijos regiono šachmatų turnyras, skirtas Sedos šachmatininkams Steponui Dermontui, Justinui Paulauskui, Gediminui Pačkauskui prisiminti. Plungei atstovavo dvi suaugusiųjų komandos: „Plungė-1“ (Algimantas Skierus, Juozas Valauskas, Nikolajus Rogovojus) ir „Plungė-2“ (Laimonas Sabaliauskas, Rytis Buterlevičius, Andrius Ogiala, Lina Buterlevičienė). Varžybos vyko šveicariška sistema pagal greitųjų šachmatų taisykles, partijai buvo skiriama po 15 minučių kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos. Šiame renginyje buvo varžomasi kartu, komandų nariams tarpusavyje nežaidžiant, tačiau rezultatai skaičiuojami dviejose įskaitose (miestų ir rajonų komandų). Plungė-2

       Komandinėje miestų įskaitoje po įtemptų ir permainingų 7 ratų kovų, susumavus komandų trijų daugiausia taškų surinkusių narių taškus, varžybų nugalėtoja tapo „Plungė-2“ komanda, surinkusi 13,5 taško. „Plungė-1“ komanda taip pat kovėsi ryžtingai ir užėmė šeštą vietą tarp visų 12-kos dalyvavusių komandų  bei penktą – tarp 8-ių miestų komandų.

       Asmeninėje įskaitoje geriausią rezultatą iš plungiškių parodė Rytis Buterlevičius, surinkęs 5,5 taško ir iškovojęs antrą vietą iš 36-ių dalyvių, o kartu – ir jaunimo grupės nugalėtojo taurę. Aukštą šeštą vietą su 5 taškais iš 7 galimų užėmė plungiškis Algimantas Skierus, o štai sėkmingai startavusiam Laimonui Sabaliauskui paskutiniajame rate apmaudžiai pralaimėta partija lėmė septintą turnyro rezultatų lentelės vietą. Kitų plungiškių rezultatai šiose varžybose buvo kuklesni.

       Plungės VŠK „Bokštas“ nuotraukoje „Plungės-2“ komanda (iš kairės į dešinę antras – Laimonas Sabaliauskas, Rytis Buterlevičius ir Andrius Ogiala) su turnyro organizatoriais Arūnu Pačkausku (pirmas kairėje) ir Gintaru Paulausku (pirmas dešinėje).

 

Parengta pagal Plungės VŠK „Bokštas“ inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.