Rūkymo metimo programa

2014-10-15

RŪKYMO METIMO PROGRAMA

2014 m. lapkričio 24—28 d.

 

 

Penkių dienų programa norintiems atsisakyti rūkymo

Kvėpuok laisvai

Markas Tvenas yra pasakęs: „Mesti rūkyti – tai lengva. Aš tai esu daręs daug kartų.“

            Primename, kad Pasaulio sveikatos organizacijos  duomenimis, nuo rūkymo sukeltų ligų visame pasaulyje kasmet miršta apie 1,3 mln. gyventojų, Lietuvoje – 1,3 tūkst. Europoje rūkymas lemia 83 proc. plaučių vėžio susirgimų ir yra 82 proc. mirčių nuo plaučių vėžio priežastis.

            Norint nepapildyti šios statistikos, yra tik vienas kelias – atsisakyti šio žalingo į pročio. Tam reikia daugybės pastangų, bet tai padaryti į manoma! Jeigu Jūs bandėte mesti rūkyti, be abejo, gerai žinote, kaip sunku būna nepradėti vėl. Tai padaryti nėra lengva, nes žmogus tampa priklausomas nuo nikotino. Dažnai žmonėms prireikia 2–3 kartų, o kartais ir daugiau, kol galiausiai pavyksta tai padaryti.

            Kaip geriau tai padaryti – mažinti palaipsniui, o gal tiesiog nutraukti staiga? Visą tai Jums paaiškinsime penkių dienų unikalioje mokymo programoje Plungėje. Taip, pasiryžę šiam žingsniui, Jūs turėsite keletą sunkių valandų, o galbūt ir dienų. Būtent ši programa ir yra skirta padėti Jums pereiti šį nelengvą laikotarpį ir sumažinti bei nugalėti troškimą užsirūkyti, naudojant natūralias priemones: fizinius pratimus, judėjimą, vandenį , saulės šviesą, orą, sveiką mitybą, poilsį ir tikėjimą.

            Šią programą sukūrė fizinės medicinos specialistas dr. Veinas Makfarlendas (J. Wayne McFarland, M.D.) ir dvasininkas Elanas Folkenbergas (Elan J. Folkenberg). Nuo 1987 iki 1991 m. Loma Linda universiteto Sveikatos centras (JAV) ją išbandė ir į vertino. Tai yra ne tik viena seniausių, bet ir viena efektyviausių programų norintiesiems mesti rūkyti. Programa gavo oficialų Pasaulio sveikatos organizacijos pripažinimą ir yra naudojama į vairiose šalyse.

            Nuo 1959 metų daugiau kaip 20 milijonų rūkančių žmonių į vairiose šalyse šios programos dėka išsivadavo nuo šios nikotininės priklausomybės.

Galbūt ir Jūs mąstote apie gyvenimą be cigaretės? Kviečiame registruotis:

Išankstinė registracija: tel. (8 448) 52 034, el. p. jaunimas@plungesvsb.lt  

Papildoma informacija: tel. 8 656 22 192, el. p. gintaras@adventistai.lt

Užsiėmimai vyks 2014 m. lapkričio 24–28 dienomis (kiekvieną vakarą).

Užsiėmimo pradžia 18.00 val.

Adresas: J. Tumo-Vaižganto g. 93–2, Plungė (Plungės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras), tel. (8 448) 52 034.

Programą veda Gintaras Nekis, Adventistų bažnyčios pastorius, šeimos ugdymo konsultantas, baigęs „Pagalbos metantiems rūkyti organizavimas bei teikimas“ mokymus ir turintis didelę patirtį vedant šias programas.

Rūpindamiesi savo artimųjų sveikatą, paskatinkite ir juos dalyvauti šioje programoje.Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.