Rugsėjo 9–11 dienomis vyks akcija „Atviros dienos kaime“

2022-09-07

Šeštąjį kartą Lietuvoje organizuojama iniciatyva kviečia pabėgti iš miesto ir ankstyvą rudenį praleisti gamtos apsuptyje, mėgaujantis sezoninėmis gėrybėmis, susipažįstant su dvarais, muziejais, pažintiniais takais, regioniniais parkais. O kur dar įvairiausios edukacijos, amatininkų rengiami susitikimai, galimybė pabuvoti ūkiuose ir pabendrauti su gyvuliukais – laukia išties įsimintinas savaitgalis kaime!

Rugsėjo 9-11 dieną pagal išankstinį susitarimą lankytojai kviečiami į miškų apsuptą vienkiemį Žemaitijos nacionaliniame parke – sodybą „Medaus klėtelė“. Čia galima pamatyti bičių gyvenimą iš arti, nemokamai išbandyti bičių avilio terapiją, paragauti midaus, įvairių rūšių ir skonių medaus, o patikusį įsigyti.

Rugsėjo 9 dieną, nuo 12  iki 15 val., lankytojai kviečiami į Žemaitės memorialiniame muziejuje įrengtą rašytojos memorialinę ekspoziciją. Muziejuje taip pat įrengta Stanislovo Riaubos ekspozicija, kurioje – vieno iškiliausio Žemaitijos liaudies meistro unikali kūryba.

Muziejuje vykdomas edukacinis užsiėmimas „Žemaičių kulinarinis paveldas“, kurio metu yra sukamas kastinis, daromas sūris, spirginė, taigi lankytojai kviečiami į edukacinį užsiėmimą, kurio metu bus galima išmokti patiems pasigaminti kastinį, jį degustuoti.

Daugiau informacijos apie akciją „Atviros dienos kaime“ bei jos dalyvius  https://www.atostogoskaime.lt/atviros-dienos-kaime/

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.