Rudens muzikos spalvos Tukume

2017-10-25

 

Spalio 20 dieną būrys Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokinių ir mokytojų dalyvavo 4-ajame ir jau gražia tradicija tapusiame Plungės miesto partnerio Tukumo kamerinės muzikos festivalyje „Rudens spalvos muzikoje“.

Festivalio sumanytojai ir organizatoriai  – Tukumo muzikos mokyklos mokytojai – pasidžiaugė, kad šiais metais dalyvių skaičius labai išaugo, ir norinčiųjų muzikuoti nemažėja. Svečiavosi Babitės, Dobelės, Engurės, Jelgavos, Ozolniekų, Olainės, Mersragos, Venspilio, Ugalės, Talsu, Kekavos ir Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kameriniai ansambliai ir duetai.

Plungei šiais metais atstovavo trys fortepijoniniai duetai: Henrikas Raibužis ir Vakaris Kniūkšta (mokyt. Daiva Šimkienė), Ina Narkutė ir Gabrielė Česnauskytė (mokyt. Judita Stankutė), Rusnė Skierutė ir Martyna Katkutė (mokyt.  Daiva. Šimkienė), kamerinis duetas (smuikas ir fortepijonas) Viltė Šeškauskytė ir Gabija Butkytė (mokyt. Violeta Gaubytė ir Aliona Alminienė) bei mišrus vaikinų ansamblis, vadovaujamas mokytojos Ritos Džiaugienės, – Deividas Šriupša, Tomas Smaguris, Dovydas Rimeikis ir Nojus Beinoras.

Festivalis, ryte prasidėjęs Tukumo muzikos mokykloje, po pietų persikėlė į Durbės pilies koncertų salę, kurioje vyko festivalio uždarymo ceremonija, mokytojų koncertas bei dalyvių apdovanojimas. Publika buvo maloniai nustebinta ir sužavėta Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos senovinės muzikos ansamblio „Musica fresca“ narių – R.Urniežienės (vokalas), A. Alminienės (fortepijonas), A. Almino (fleita) ir vadovės Ž. Kressin (violončelė) –  pasirodymu. Pilies aplinkos, muzikos ir rūbų dermė nepaliko abejingų.

Renginį vainikavo finalinis kūrinys, kurį atliko jungtinis festivalio dalyvių styginių instrumentų orkestras. Po koncerto visi buvo pakviesti į ekskursiją po rudenėjantį Durbės pilies parką ir pabendrauti prie vaišių stalo.

Plungiškiai grįžo puikios nuotaikos ir kupini gerų emocijų! Džiugu, kad graži draugystė su Tukumu tęsiasi.

      

Fortepijono skyriaus vedėja mokytoja metodininkė Daiva Šimkienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.