Romantiškos dainos skambėjo vakare „Pro vėišnieliu suodnieli“

2016-10-19


 

         Penktadienio vakare Šateikių kultūros centre skambėjo dainos, širdį virpino jausmingos melodijos bei skaitovų skaitomos romantiškos eilės. Renginys organizuojamas antri metai. Pereitais metais vyko rajoninė, o šiais metais peraugo į regioninę šventę. Projektas finansuotas Kultūros rėmimo programos lėšomis.

         Į romantiškų dainų vakarą atvyko Kretingos kultūros centro Kartenos kultūros skyriaus folklorinis ansamblis (vad. Rimantas Varkojus), Žlibinų kultūros centro Kantaučių filialo moterų vokalinis ansamblis, Plungės Senamiesčio mokyklos mokytojų kolektyvas bei patys šeimininkai  – Šateikių folklorinis ir vokalinis ansambliai. Net keturių pastarųjų kolektyvų vadovė –  Laimutė Domarkienė. Ji buvo ir šio puikaus romantiškų dainų vakaro vedančioji.

         Koncerte lankėsi  svečiai. Tai Seimo narys Jurgis Razma bei Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Varkalys.

         Pristatydama žiūrovams ir svečiams prieš pusantrų metų susibūrusio Šateikių vokalinio ansamblio narius, vadovė Laimutė juokavo, kad ansamblis dar neturi pavadinimo, o, jos nuomone, ansambliui puikiai tiktų pavadinimas „Familijantai“, nes ansamblyje dainuoja giminės, artimieji ir jų draugai.

         „Tai buvo kažkas tobulo“, – po koncerto tardama padėkos žodžius, kalbėjo Šateikių kultūros centro direktorė Danutė Šatkuvienė. Ji dėkojo saviveiklininkams ir jų vadovams už suteiktas nepakartojamas akimirkas koncerto metu ir perdavė kolektyvams Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio dovanas.

         Dainų vakaras „Pro vėišnieliu suodnieli“, pasibaigus koncertui, nesibaigė. Saviveiklininkai vaišinosi sūriu, užtepdami vyšnių uogiene, dainavo dainas ir daug daug šoko. Juk taip smagu kolektyvams kartu pasibūti ir pavakaroti.
Šateikių kultūros centro informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.