Rokas Antanas Čivilis – JR.NBA pasaulio čempionate

2019-07-30

Lietuvos krepšinio federacija atrinko Roką Antaną Čivilį, gim. 2005 m. (treneris – Genadijus Glikmanas), atstovauti Lietuvai Jr.NBA atrankos stovykloje Bolonijoje (Italija). Ši stovykla buvo skirta tam, kad iš 30 berniukų ir 30 mergaičių 13-14 metų amžiaus atrinktų po 10 krepšininkų ir 10 krepšininkių, kurie sudarytų Europos rinktinę (atskirai berniukų ir atskirai mergaičių).

Europos Jr.NBA rinktinės rugpjūčio 6 – 13 dienomis dalyvaus Jr.NBA pasaulio čempionate Orlande (JAV). Rokas Antanas Čivilis, įveikęs atrankos etapą tarp 28 Europos šalių Bolonijoje, atstovaus Lietuvai ir Europai šiame čempionate berniukų komandos sudėtyje. Atranką įveikė visi LKF deleguoti krepšinininkai: Tomas Zelenskis (Klaipėda), Ugnė Sirtautaitė (Kaunas) ir Eva Pernavaitė (Utena).

Liepos 30 dieną Europos berniukų ir mergaičių komandos renkasi Valencijoje (Ispanija), kur vyks treniruočių stovykla. Ten jie treniruosis, žais su Valencijos bendraamžiais, kad galėtų kuo geriau pasiruošti Jr.NBA pasaulio čempionatui. Žinoma, bus ir pažintinė ekskursija po Valencijos miestą.

Rugpjūčio 3 dieną iš Madrido išskrenda į Orlandą. Ten aklimatizacija, Disneilendas. Jr.NBA pasaulio čempionatą Europos komanda pradės rugpjūčio 6 dieną rungtynėmis su Pietų Amerikos komanda.  Pasaulio čempionatas baigsis rugpjūčio 11 dieną.

Plungės sporto ir rekreacijos centras džiaugiasi sportininko pasiekimais ir linki sėkmės!!!

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.