Respublikinis renginys „2 skirtukai gimtinei“, skirtas lietuvių kalbos dienoms paminėti

2024-04-10

Plungės „Babrungo“ progimnazijos specialioji pedagogė-logopedė Rasa Klenauskienė ir pradinių klasių mokytoja Rima Tilvikienė vasario-kovo mėnesį organizavo respublikinį specialiųjų poreikių mokinių kūrybinių darbų konkursą-parodą „2 skirtukai gimtinei“.  Tikslas – puoselėti mokinių, besimokančių bendrojo lavinimo mokyklose ir specialiosiose ugdymo įstaigose meninius gebėjimus, saviraišką, tautiškumą, polinkį tausoti ir skaityti knygas. Konkurse dalyvavo net 74 pedagogai iš visos respublikos, kurie ruošė vaikus, įvairia technika darė skirtukus. Darbeliai buvo piešti spalvotais pieštukais, akvarele, guašu, aplikuoti iš popieriaus ir medžiagos  skiaučių,  pinti iš siūlų, net išraižyti iš medžio. O skirtukų buvo net 262!

Šis respublikinis konkursas – tikras iššūkis, nes paroda organizuojama pirmą kartą, viskas nauja ir neišbandyta. „Babrungo“ progimnazijos mokiniai ir mokytojai taip pat aktyviai dalyvavo projekte. Pradinių klasių mokinių skirtukai puošė koridoriaus stendus ir kabinetus, o vyresniųjų bei mokytojų – bibliotekos erdvę.  Visi dalyviai ir mokytojai gavo padėkas ir pažymas, o originaliausių darbų autoriams skirtos nominacijos. Darbams  pristatyti sukurtas filmukas, kuris patalpintas mokyklos puslapyje,  feisbuke ir išsiųstas dalyviams.

Konkursas-paroda „2 skirtukai gimtinei“, skirtas lietuvių kalbos dienoms paminėti, pavyko! Darbštūs ir kūrybingi  mokytojai įtraukė skirtingų poreikių mokinius į kūrybines veiklas ir atskleidė jų gebėjimus ir talentus. 

Mokiniai

Plungės „Babrungo” progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Varpiotienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.