Respublikinio konkurso laureatai

2017-02-21


 

       Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykloje vyko jau ketvirtasis respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“. Konkurso dalyviai grojo Vasario 16-osios išvakarėse, nes šis projektas buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dinai paminėti. Kolektyvai susirinko net iš 18 įvairių Lietuvos mokyklų. Džiugu buvo stebėti, kaip gražiai vaikai bendrauja muzikos pagalba, kaip jie susidraugauja ir kartu prasmingai leidžia laiką.

       Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kolektyvai atstovavo Žemaitijos regionui. Konkurse puikiai pasirodė fortepijoninis duetas Roberta Norvilaitė ir Kęstutis Čivilis (mokyt. metod. Jūratė Jonauskienė) bei kamerinis ansamblis – Viltė Šeškauskytė (smuikas) ir Gabija Butkytė (fortepijonas) ( mokyt. metod. Violeta Gaubytė ir Aliona Alminienė). Abu duetai pelnė II laipsnio diplomus ir, pasisėmę gerų emocijų, grįžo su maloniais įspūdžiais.


Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

Nuotraukoje Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai – ketvirtojo respublikinio instrumentinių ansamblių konkurso „Karamelė“ II vietos laureatai (pirmoje eilėje iš kairės į dešinę): Viltė Šeškauskytė ir Gabija Butkytė su savo mokytojomis (antroje eilėje) Violeta Gaubyte ir Aliona Alminiene ir pianistai Kęstutis Čivilis ir Roberta Norvilaitė su savo mokytoja Jūrate Jonauskiene

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.