Respublikinės muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“ koncertas Plungėje

2020-05-22

 

Birželio 1 d. 17 val. atnaujintoje Plungės Babrungo slėnio estradoje vyks visą šalį jungiančios muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“ koncertas. Koncerte dalyvaus Plungės kultūros centro meno kolektyvai: pučiamųjų orkestras (vad. R. Jasevičius), jaunimo vokalinis ansamblis „Hello“ (vad. A. Mackevičiūtė), merginų šokių grupė (vad. E. Rimeikytė) ir smuikininkė I. Lygnugarienė.

Švelnėjant karantinui, vėl visi laisviau galime rinktis, bendrauti, dalyvauti renginiuose ar tiesiog nevaržomai pasivaikščioti po vis gražėjantį savo miestą. Šiame džiugesyje ir vykstančios respublikinės muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“ metu norima padėkoti medikams, pareigūnams, savanoriams, rėmėjams, pardavėjams, vaistininkams ir visiems nuoširdžiai dirbusiems, kad galėtumėme lengviau išgyventi sunkumus. Akcija norima pasakyti ačiū kiekvienam, kuris drausmingai ir kantriai laikėsi karantino. Muzikos kalba visa šalis vienu metu renkasi pasakyti „Ačiū,  Lietuva“, o Plungėje  dar pasakykime „Ačiū, Plunge“.

Akcijos koncerto metu visi kartu pasidžiaugsime ir nepaprastai išgražėjusiu Plungės miesto centru, atsinaujinusia Laisvės alėja bei Babrungo slėniu. Kviečiame visus ne tik pasiklausyti muzikos, bet ir pasivaikščioti atsinaujinusiose erdvėse.

LR Vyriausybės inicijuojamos ir Lietuvos kultūros centrų palaikomos muzikinės akcijos „Ačiū, Lietuva“ Plungėje organizatoriai – Plungės rajono savivaldybė ir Plungės kultūros centras.

Svarbi informacija planuojantiems apsilankyti renginyje.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.