Respublikinė konferencija „Kuriame vaikams“: pasidalyta idėjomis, naujovėmis, ieškojimais

2017-04-25

           2017 m. balandžio 11 d. Plungės lopšelyje-darželyje „Pasaka“ buvo suorganizuota respublikinė metodinė – praktinė konferencija „Kuriame vaikams”. Organizuojamos konferencijos tikslas buvo pasidalyti gerąja darbo patirtimi, kūrybiškai organizuojant ugdymo (-si) procesą.    

           Sulaukėme gausaus būrio konferencijos dalyvių: ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo pedagogų, dalyvavo Plungės pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė, mokytojai, logopedai, psichologai, specialieji pedagogai – logopedai.

           Skaityti pranešimų ir pasisemti idėjų iš savo kolegų atvyko net 56 pedagogai. Sulaukta svečių iš įvairių ugdymo įstaigų: Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“, Telšių lopšelio-darželio „Eglutė“, Telšių „Vilties“ mokyklos, Plungės specialiojo ugdymo centro, Plungės miesto ikimokyklinių įstaigų „Raudonkepuraitė“, „Saulutė“, „Vyturėlis“, „Nykštukas.

           Konferencijos atidarymo metu Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė Irena Petreikienė pasveikino visus dalyvius ir pasidžiaugė, kad pedagogai dalijasi gerąja darbo patirtimi, siekia aukštesnės ugdymo kokybės, keičiasi idėjomis. Ji palinkėjo visiems aktyviai bendradarbiauti, ieškoti kūrybinių išraiškų, netradicinių formų ir metodų darbui su vaikais, būti atviriems, kurti jaukią, vaikų lūkesčius atitinkančią aplinką. Visus dalyvius pasveikino lopšelio-darželio „Pasaka“ ugdytiniai. Konferencijos metu pristatyta per 30 įvairių pranešimų ir veiklų. Pedagogai ir svečiai pristatė savo sukurtas arba pritaikytas konkrečiai veiklai mokymo priemones, dalijosi patirtimi, kaip sekasi jomis naudotis. Apibendrinant konferenciją buvo padaryta išvada, kad tikslingai ir kūrybiškai naudojamos mokymo priemonės gali padėti pedagogui lengviau pasiekti ugdymo tikslus, padaryti veiklą patrauklesnę ir įdomesnę, padėti vaikams ugdytis. Kiekvienas šios konferencijos metu pristatytas projektas – tai žingsnis į vaiko širdį – džiaugsmingų, teigiamų emocijų, žinių šaltinis.

           Konferencijos tikslas ir uždaviniai pasiekti – pedagogės džiaugėsi pasidalytomis idėjomis, mintimis, kūrybiniais ieškojimais. Dėkojame kolegėms už aktyvų dalyvavimą knferencijoje, išsakytas mintis, už įdomius ir naudingus pranešimus, bendravimą ir bendradarbiavimą.


 
Renginį organizavo ir informaciją parengė:
Plungės lopšelio – darželio „Pasaka“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė,
Plungės lopšelio – darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Loreta Grigaitytė
 
Nuotraukose:
1. Pasisako lopšelio – darželio „Pasaka“ direktorė Irena Petreikienė.
2. Pasisako pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Jūratė Karalienė.
3. Pasisako lopšelio – darželio „Pasaka“ direktoriaus pavaduotoja Loreta Čiuželienė.
4. Koncertuoja lopšelio – darželio „Pasaka“ vaikai.
 

  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.