Renginys ,,Šiaurietiškasis ėjimas kitaip”

2014-09-19

Rugsėjo 17 d. Plungės parke buvo paminėta Europos judrioji savaitė. Renginys ,,Šiaurietiškasis ėjimas kitaip“ pritraukė labai daug patenkintų ir sportuoti nusiteikusių veidų. Šiuo renginiu ne tik susidomėjo, bet ir sudalyvavo daugiau nei 50 žmonių. Dalyvius suintrigavo 5 žinių stotelės, kurios buvo atskleistos tik renginio metu.

Kultūros ir sporto skyriaus specialistė Gintarė Gurevičiūtė dalyvius supažindino su Europos judriosios savaitės tikslu ir skatino visus sveikai aktyviai gyventi. Taip pat Visuomenės sveikatos biuro specialistė pasakojo apie šiaurietiškąjį ėjimą ir jo naudą, pravedė apšilimą su lazdomis bei trumpą šiaurietiškojo vaikščiojimo technikos mokymą. Pirmą žinių stotelę – laikrodinę-oranžeriją – pristatė Plungės viešosios bibliotekos direktorė  Violeta Skierienė. Ji pasakojo gražią istoriją apie laikrodinę, mielai visus pakvietė dalyvauti ir kituose renginiuose.

Kita stotelė – Perkūno ąžuolas. Įdomius mitus apie didingąjį medį pasakojo Žemaičių dailės muziejaus vyr. rinkinių saugotoja Danutė Einikienė. Ji taip pat papasakojo apie kunigaikštį Mykolą Oginskį, jo šeimą bei aprodė valdas. Kultūros ir sporto skyriaus specialistė tęsė pasakojimą apie Plungės dvaro sodybos rytinės oficinos projektą ir jo įgyvendinimą.

Paskutinioji žinių stotelė – Plungės turizmo informacijos centras (prie pagrindinių parko vartų). Šioje stotelėje dalyviai sužinojo apie turizmo ir informacijos centro veiklą ir buvo raginami domėtis savo krašto lankytinomis vietomis. Visuomenės sveikatos biuro specialistė dalyviams įteikė kvietimus į nemokamas šiaurietiškojo ėjimo pamokas, kurios vyksta kiekvieną trečiadienį 17.15 val. Vaikų bibliotekos kiemelyje (prie Laisvės paminklo). Visi dalyviai buvo pakviesti į laikrodinę-oranžeriją išgerti gardžios žolelių arbatos ir pasidalyti įspūdžiais. 

 

 

Kultūros ir sporto skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.